sadsad x
asdasd

Londra'da Çok Kültürlülük

Ozan Yayıncılık
15,74 TL
9,60 TL
%39 indirim
Londra'da Çok Kültürlülük Hakkında Bilgiler
Türü: Kültür ve Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786054723911
Kapak: Ciltsiz
Semra Eren - Nijhar
Semra Eren - Nijhar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Londra'da Çok Kültürlülük Kısa Özet

  Ben, kültürler birleşince zenginleşir düşüncesi taşıyan ve bu düşünceye inanan bir insanım. Politik çizgim hep bu yönde olmuştur. Ben burada Avrupa kültürüyle de yoğruldum. Bir çeşit karma kültür, nitekim ömrümün büyük bir kısmını burada geçirdim.

  - Lord Tarsem King

  Duygusal ve politik olarak bir Arap, profesyonel olarak bir İngiliz, felsefî olarak da bir Fransız’ım. Farklı kültürlerin birleşiminde ortaya çıkan bir kültürüm var. Kimliğim bunların hepsi olduğumu ve aynı zamanda hiçbiri olmadığımı içerir.

  - Dr. Robert Mabro

  Politikaya pratikten çok ideolojik olarak bağlıydım. Fakat bu ülkeye geldikten sonra ırkçılığın politikanın içinde ne kadar yer edindiğini görüp, insanların isminden, renginden, dininden ve ideolojisinden dolayı dışlandığına tanık oldum. Bu beni daha da politize etti.

  - A. Sivanandan

  Kendimi aynı zamanda yarı İngiliz gibi de hissediyorum. Yani iki kültürün bütünü gibi. Kimliği sorun yapmamamız gerekiyor. Öncelikle hepimiz bireyiz. Kendimizi mutlu hissettiğimiz yere kimliklerimiz de aittir. Kimlik içimizde hissettiğimiz rahatlıktır.

  - Barones Shreela Flather

  Bu ülkenin de bir parçası olduk sayılırız. Ne kadar önyargılara tanık oluyorsak da, artık Londralıyım. Londra’yı seviyorum.

  - Dr. Krzysztof Cwizewicz

Londra'da Çok Kültürlülük Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.