sadsad x
asdasd
28,00 TL
23,70 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
4,30 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Lojistikte Farklı Yaklaşımlar Hakkında Bilgiler
Türü: Küreselleşme Kitapları
Sayfa Sayısı: 162
ISBN: 9786257296816
Kapak: Ciltsiz
Gonca Reyhan Akkartal
Gonca Reyhan Akkartal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Lojistikte Farklı Yaklaşımlar Kısa Özet

    Küreselleşen dünya ekonomisinde her geçen gün önemi artan lojistik ve ilişkili aktiviteler, hayatın her alanını kapsadığı gibi disiplinler arası entegrasyonunu da her geçen gün arttırmaktadır. Firmaların yönetsel ve finansal anlamda rekabet avantajı sağlamasında anahtar bir rolü olan lojistik ile küresel ticarette uygulanan aktiviteler hayatın her alanını kapsayan bütün disiplinlerle doğrudan veya dolaylı olarak ilgilidir. Lojistik sektörüne yönelen ilgi, 2019 sonunda başlayan küresel salgının tüm dünyada kendini hissettirmesiyle hızlı bir yükseliş trendi yakalamayı başarmıştır.

    Lojistiğin yönetim, pazarlama, bilgi teknolojileri, optimizasyon, bulanık mantık ve karar teknikleri gibi farklı alanlarla ilgisini teorik ve uygulamalı olarak ele aldığımız bu kitapta İşletmecilik Açısından Sürdürülebilirlik, Lojistik Operasyonlarda Uygulanan Güncel Bilgi Teknolojileri, Pazarlama Lojistiği, Lojistik Sistemlerde Optimizasyon Teknikleri, Çok Kriterli Karar Yöntemlerinin Lojistik Yönetimindeki Yeri, Bulanık Yaklaşımın Lojistikte Kullanımı ve son olarak Lojistik Yönetiminde Moora Tabanlı Kurumsal Sürdürülebilirlik Yaklaşımı ile Yeşil Tedarikçilerin Seçimi konu başlıkları ele alınmıştır.

    Güncel bir bakış açısıyla hazırlanan bu kitabın alanda çalışan akademisyenlere, öğrencilerimize ve konu ile ilgili yeni yaklaşımları takip etmek isteyen tüm okurlarımıza ışık tutacağını umuyoruz.

Lojistikte Farklı Yaklaşımlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.