sadsad x
asdasd

Lojistik Hizmet Pazalarması ve Rekabet

Ekin Yayınevi

Engin Koban

53,00 TL
47,70 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
5,30 TL
Lojistik Hizmet Pazalarması ve Rekabet Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 156
ISBN: 9786053275190
Kapak: Ciltsiz
Engin Koban
Engin Koban
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Lojistik Hizmet Pazalarması ve Rekabet Kısa Özet

    Günümüz gelişmiş ekonomilerinde önemli bir yere ve paya sahip olan lojistik sektörü bir hizmet sektörü olarak hızlı bir gelişim ve değişim göstermektedir. Lojistik sektörü ise kendine özgü karakteristik özellikleriyle hizmet sektörü içinde yer alan diğer hizmet sektörü alanlarıyla benzer özellikler içerse de farklılıkları da bulunan konumdadır. Bu farklı konumu nedeniyle pazarlama stratejisi de lojistik sektörü açısından farklı değerlendirilmelidir.

    Temelde lojistik sektörünün özelliklerini dikkate alarak rekabette pazarlama ve önemi üzerinde durulan kitap 10 bölümden oluşmaktadır. Öncelikle hizmet kavramı ele alınmış ve bir hizmet sektörü olarak lojistik sektörü ve özeliklerine yer verilmiştir. Lojistik hizmet pazarlaması ve rekabet kavramları arasındaki ilişki, lojistik sektöründe faaliyet gösteren lojistik hizmet sağlayıcı işletmeler ve lojistik sektörü özelinde farklı bakış açılarıyla değerlendirilmiştir.

    Dolayısıyla hazırlanan bu kitabın bir taraftan lojistik eğitimi alanlara farklı bakış açısı kazandırabilecek bir kaynak olması ve diğer taraftan da sektörde faaliyet gösteren lojistik hizmet sağlayıcı işletmelerin yönetimine strateji oluşturma konusunda gerek duydukları bilgileri sunması ve bir yol haritası oluşturmada destekleyici kaynak niteliğini taşıması amaçlanmıştır.

Lojistik Hizmet Pazalarması ve Rekabet Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.