sadsad x
asdasd

Liderlik ve Okul Yönetimi

Anı Yayıncılık

Okay Gedikoğlu

65,00 TL
56,55 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
8,45 TL
Liderlik ve Okul Yönetimi Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786051700311
Kapak: Ciltsiz
Okay Gedikoğlu
Okay Gedikoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Liderlik ve Okul Yönetimi Kısa Özet

    Eğitimin her düzeyinde okulların başarısında, başta okulun lideri olarak okul müdürlerinin ve onların en büyük destekçileri olan müdür yardımcılarının çok önemli rollerinin olduğu bir gerçekliktir. Ayrıca, çağdaş okul yönetiminde öğretmenlerin liderlik rolleri de hiçbir zaman yadsınamaz. Ancak, okul yönetiminde liderliğin bileşenleri nelerdir, liderlik okul yönetiminde nasıl algılanmalıdır, liderlik bilgi ve becer nasırileri hangi yöntemlerle kazandırılabilir ve okul liderleri olarak okul müdürlerinin sorumlulukları nelerdir ve bunları nasıl yerine getirebilirler? Bu temel sorulara cevap vermek üzere elimizdeki bu kitap oluşturulmuştur.

    Kitapta on bölüm yer almaktadır. Her bölüm okul yönetimi ve liderlik konuları ile ilişkilendirilmeye çalışılmış, uygulayıcıların yararlanabileceği bilgilere ve önerilere yer verilmiştir.
    Tüm okul yöneticilerine, öğretmenlere ve öğretme adaylarına, lisansüstü çalışmalar yapan geleceğin yöneticilerine ve okul yönetimine ilgi duyan herkese katkı sağlanması dileği ile.

Liderlik ve Okul Yönetimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.