sadsad x
asdasd
103,00 TL
77,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
25,75 TL
Liderlik Mitleri Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 360
ISBN: 9789752208582
Kapak: Ciltsiz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Liderlik Mitleri Kısa Özet

  Lider olunmaz, lider doğulur. En iyi liderler her zaman kontrolü ellerinde tutarlar. En iyi liderler en yüksek zekâ seviyesine sahip olan kişilerdir.

  Peki gerçekten öyle mi?

  En büyük liderleri meydana getiren şeyin ne olduğuna dair görüşler, basmakalıp inanışlar; yanıltıcı vaatler ve sahte bilim yüzünden gitgide arapsaçına döndü. En iyi liderler geçici heveslere değil hakikate bel bağlar. Liderlik Mitleri yanlışları sertçe eleştiriyor ve yanıltıcı efsanelerin dosdoğru üzerine gidiyor.

  Jo Owen gerçekleri su yüzüne çıkarmak için iş dünyasına dair uluslararası vaka çalışmalarını, liderlik teorisini ve içeriden bir anlayış sunan görüşmeleri kullanarak her bir miti analiz ediyor ve ortaya son derece güvenilir bir araştırma çıkarıyor.

  Bu kitap liderlik hakkındaki nüfuzu en kuvvetli yanlış fikirlerin zorlu ve kullanışlı bir incelemesini içeriyor. Kendi liderlik kabiliyetlerinizi artırmanızda, ekibinize daha iyi ilham vermenizde ve farklı düşünerek şirketinizi güçlendirmenizde size yardım edecek.

  Eğlenceli ve kanıtlara dayalı bir kitap olan Liderlik Mitleri yöneticilik jargonunu bir kenara atıp fazla abartılmış liderlik trendlerini ipe diziyor ve daha iyi bir lider olmanız için ihtiyacınız olan en kullanışlı tüyoları ayağınıza getiriyor.

Liderlik Mitleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.