sadsad x
asdasd

Liderlik, Kuramlar ve Yeni Bakış Açıları

Efil Yayınevi

Hakan Vahit Erkutlu

75,00 TL
54,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
21,00 TL
Liderlik, Kuramlar ve Yeni Bakış Açıları Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 141
ISBN: 9786054579792
Kapak: Ciltsiz
Hakan Vahit Erkutlu
Hakan Vahit Erkutlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Liderlik, Kuramlar ve Yeni Bakış Açıları Kısa Özet

    İş dünyasında da değişmeyen tek şey değişimdir. Ya kendimizi buna uyarlamalı ya da demode olmayı, daha kötüsü, yok olmayı göze almalıyız. Bu nedenle günümüzde bu değişimi yönetecek liderler daha da önem kazanıyor. Yeni örgüt yapıları ve bunların getirdiği iş yapma yöntemlerini, bambaşka niteliklerle donatılmış çalışanları anlamak ve yönetebilmek, bambaşka niteliklerle donatılmış liderler gerektiriyor.

    Dolayısıyla liderlik kavramı, bir örgütün rekabet ortamında varlığını sürdürebilmesi, rekabet üstünlüğü elde edebilmesi, insan kaynaklarını en etkin bir biçimde kullanabilmesi ve bulunduğu sektörde önemli bir yer edinebilmesi adına en önemli etken ve girdiyi oluşturuyor.

    Liderlik: Kuramlar ve Yeni Bakış Açıları isimli bu kitapta Klasik liderlik kuramları, Çağdaş liderlik kuramları ve bu kuramlara tepkisel yaklaşan yeni liderlik yaklaşımları ele alınmıştır. Kitap liderlik kavramını akademik bir üslup ile ele alarak örgütsel davranış ve liderlik konuları üzerinde bilgilerini genişletmek isteyen işletme yöneticilerine faydalı bir araç ve üniversitelerin lisans ve lisansüstü programlarında başvurabilecekleri bir kaynak eser olarak hazırlanmıştır.

Liderlik, Kuramlar ve Yeni Bakış Açıları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.