sadsad x
asdasd

Liderlik, İlişki ve İletişim Üçgeninde Spor

Akademisyen Kitabevi

Pero Duygu Dumangöz

65,00 TL
56,55 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
8,45 TL
Liderlik, İlişki ve İletişim Üçgeninde Spor Hakkında Bilgiler
Türü: Spor Bilimi
Sayfa Sayısı: 234
ISBN: 9786257354813
Kapak: Ciltsiz
Pero Duygu Dumangöz
Pero Duygu Dumangöz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Liderlik, İlişki ve İletişim Üçgeninde Spor Kısa Özet

  Sevgili okur,

  Spor Bilimleri oldukça geniş bir çalışma alanıdır. İçerisinde bir çok alt disiplini barındırır. Elinizde tuttuğunuz bu kitap Spor Yönetim Bilimleri alanında liderlik, ilişki ve iletişim kavram ve kapsamı üzerinde durmaktadır.

  Kitap genel çerçevede *Sporda Liderlik*, *Antrenör-Sporcu İlişkisi* ve *Spor İletişimi* olarak üç bölüm içerisinde tek tek ele alınmış ve amacına uygun olarak *Liderlik, İlişki ve İletişim Üçgeninde Spor* başlığı altında bütünleştirilmiştir. Son bölümde ise Avrupa Şampiyonası’ na katılan, profesyonel tenis sporcuları üzerinde uygulanmış bir çalışmanın, sonuçları paylaşılmıştır. Her bir bölüm kapsamlı araştırmalar sonucunda titizlikle üzerinde çalışarak hazırlanmıştır.

  Çalışmalarım boyunca akademik bilgi ve tecrübesini esirgemeyen, her aşamada beni teşvik eden, yapıcı eleştirileriyle bana rehberlik eden, liderlik vasıfları ile kendime rol model aldığım Doç. Dr. Bora Selçuk Çavuşoğlu’ na minnetimi ve teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca üzerimde emeği olan değerli hocalarım Prof. Dr. Bilge DONUK’ a, Doç. Dr. Hanefi Banu Ataman Yancı’ ya, Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Öztürk’ e, Prof. Dr. Kıvanç Nazlım Tuzel Uraltaş’ a, Prof. Dr. Eray Yurtseven’ e, Dr. Öğr. Üyesi Suzan Dal’ a, Öğr. Gör. Dr. Cemile Nihal Yurtseven’ e, Dr. Öğr. Üyesi Gül Güler’ e çok teşekkür ederim.

  Çalışmamın uygulama aşamasında hem bana destek veren hem de Avrupa Tenis Şampiyonası’ nda şampiyon olmayı başaran değerli tenis oyuncularım Melis Sezer’ e, Cemre Anıl’a, Nezahat Merve Herduran’ a, Sidal AK’ a ve Gülşah Çetin`e çok teşekkür ederim.

  Liderlik, İlişki ve İletişim Üçgeninde Spor kitabının yayımlanmasında emeği geçen Akademisyen Kitapevi’ nin değerli yönetici ve personeline şükranlarımı sunarım. Kitapta görülebilecek her türlü eksikliğin tek sorumlusu olduğumu kabul eder, ileride daha geniş kapsamlısını sunabilmek ümidiyle, gelebilecek her türlü eleştiri ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

  Bir teşekkürde zamanlarından çalmamıza izin veren ve hoşgörülü yaklaşımlarıyla beni destekleyen aileme gelsin.

  Kitabımı edinen tüm okurlarıma yararlı olması dileklerimle…

  Dr. Pero Duygu Dumangöz
  Nisan-2021/İstanbul

Liderlik, İlişki ve İletişim Üçgeninde Spor Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.