sadsad x
asdasd
175,00 TL
113,75 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
61,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Leonardo’nun Makineleri Hakkında Bilgiler
Türü: Sanat Tarihi Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9789944326445
Kapak: Ciltsiz
Domenico Laurenza
Domenico Laurenza
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Leonardo’nun Makineleri Kısa Özet

  Leonardo da Vinci’nin çalışmaları her zaman gerçek bir dehanın çalışmaları olarak kabul edilmiştir. Şifreli defterleri, çizimleri ve bunların barındırdıkları sırlar şimdiye kadar bir gizem perdesinin ardında kalmış ve yanlış anlaşılmıştır.

  Bu büyüleyici, eşsiz kitap, bilgisayarla hazırlanmış çağdaş görselleri, özgün şifreli defterlerde yer alan çalışmalarla birleştirmektedir. Kitapta Leonardo’nun mekanik buluşlarının otuzundan fazlası, daha önce hiç yapılmamış bir dizi sanatsal çalışma halinde bir araya getirilmiştir.

  • Açıklamaların eşlik ettiği üç boyutlu çizimler her bir mekanizmanın işleyen parçalarını gözler önüne sermekte, makinelerin nasıl çalıştırılacağını en ince ayrıntısına kadar göstermektedir.

  • Son halini almış buluşların büyüleyici yeniden yaratımları onların günümüz dünyasında nasıl kullanılabileceklerini açıklığa kavuşturmaktadır.

  • İnsanlı uçma araçlarından ve mekanik köprülerden müzikal enstrümanlara ve tahrip gücü yüksek dairesel tanklara kadar pek çok makine, tüm parçaları sökülmüş halde gösterilmiştir.

  • Leonardo da Vinci’nin buluşlarının derin analizleri, yazarları bitmiş tasarımların öykülerini açığa çıkarmaya yönlendirmiş ve onlardan neler öğrenebileceğimizi ortaya koymuştur.

  Tarih, sanat ve teknoloji tutkunları için paha biçilmez bir çalışma.

Leonardo’nun Makineleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.