LEGO Technic Kurtarma Hoverkraftı 42120

Lego
529,90 TL
484,99 TL
%8 indirim
Kazancınız
:
44,91 TL
LEGO Technic Kurtarma Hoverkraftı 42120 Hakkında Bilgiler
Türü: Lego Technic
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 5702016890761
satis-icon
Satış Rakamları 10 adet satılmıştır.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • LEGO Technic Kurtarma Hoverkraftı 42120 Ürün Açıklaması

  Heyecan verici araçları seven çocuklara mükemmel hediyeyi mi arıyorsunuz? Bu LEGO Technic Kurtarma Hoverkraftı oyuncağını beğenecekleri kesin. Orijinal detaylarla dolu bu araç, cesur görevleri canlandırmak için mükemmeldir. 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, bu oyuncak aracın gizli tekerlekleri üzerinde giderken 'havada gidiyor' gibi görünmesine bayılacak. Dönen pervaneleri, uyarı ışığı, koltuklu kokpiti, kontrol paneli ve dümeniyle keşfedecek çok şey var. Çocuklar yeni bir göreve hazır olduğunda, hoverkraft oyuncağını hareketli kuyruk dümenleri ve kanatçıklar dahil gerçekçi detaylarla dolu bir Çift Motorlu Uçağa dönüştürebilir.

  Genç beyinlerin ilgisini çekecek yapım oyuncakları

  LEGO Technic evreni, daha ileri düzey bir yapım zorluğuna hazır genç LEGO hayranları için özel tasarlanmış heyecan verici oyuncak araçlar içerir. Bu modeller, gerçekçi fonksiyonları ve tasarımlarıyla araçların nasıl çalıştığını merak eden çocuklar için idealdir.

  Bu muhteşem oyuncak hoverkraft ile oyuncak kurtarma araçlarını seven çocuklara özel bir ödül verin. Orijinal detaylarla dolu, rol oyunu maceraları için mükemmel bir oyuncaktır.

  Tıpkı gerçek bir hava yastıklı araçta olduğu gibi ‘havada durma’ efekti, dönen pervaneler, kokpit ve dönen uyarı ışığı gibi bütün havalı özelliklerine göz atın.

  2’si 1 arada tasarım, küçük kahramanlar için daha fazla rol oyunu eğlencesi anlamına gelir. Hoverkraftı, dönen kuyruk dümenleri ve kanatçıkları olan bir Çift Motorlu Uçağa dönüştürebilirsiniz.

  LEGO Technic Kurtarma Hoverkraftı, kurtarma oyuncak araçlarını seven 8 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir doğum günü, yılbaşı ya da sıradan gün hediyesidir.

  Bu oyuncak hoverkraft modelinin yüksekliği 12 cm, uzunluğu 24 cm, genişliği 13 cm’dir.

  LEGO Technic evreni, bir sonraki yapım aşamasına hazır genç LEGO hayranlarına yönelik gelişmiş yapım oyuncakları sunar.

  Parça Sayısı: 457

LEGO Technic Kurtarma Hoverkraftı 42120 Hakkında Yorumlar