Lanetli Miras 1: Milyarderin Laneti

Pegasus Çocuk Yayınları

Richard Newsome

250,00 TL
137,50 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
112,50 TL
Lanetli Miras 1: Milyarderin Laneti Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786053433637
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 28 adet satılmıştır.
Richard Newsome
Richard Newsome
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Lanetli Miras 1: Milyarderin Laneti Kısa Özet

  Merhaba Gerald, 

  Umarım ölü birinden mektup almak senin için çok tuhaf olmaz! Bundan böyle sen benim varisim ve yüksek meblağda bir paranın da sahibisin. Dilerim senin için bir sakıncası yoktur.

  Senden bir şey rica edeceğim. Korkarım biraz ani bir giriş yaptım ama gerçek şu ki, şu anda bu satırları okuyorsan ölmüşüm demektir… Hatta öldürülmüş. Bu uzun bir hikaye ve sana elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım. Senden bunu kimin yaptığını ortaya çıkarmanı istiyorum.

  İlerleyen günlerde bir sürü insanla tanışacaksın ve çoğu benim arkadaşım olduğunu iddia edecek. Sana tavsiyem hiçbirine güvenme, polise bile. Çünkü Gerald, öldürülmemin bir nedeni var; insanların sana yakın olmak istemelerine yol açacak bir neden. Hatta bu yüzden seni öldürmek bile isteyebilirler. Şüphesiz her şey şu lanet olası elmasla ilgili. Müzede Profesör…..

  *Yerlerinde olmak isteyeceğiniz karakterler ve dikkatle çözmeniz gereken, gizemle örülmüş bir macera. Çocuklar yorganlarının altında fenerleri ve  titreyen elleriyle uykularından olacak.* 

  - James Moloney 

  *Müthiş bir eğlence patlaması yaşatacak ve gençleri okumaya, gülmeye ve serinin bir sonraki kitabını beklemeye itecek bir hikaye.* 

  - The Independent Weekly

 • 2. Hamur

Lanetli Miras 1: Milyarderin Laneti Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.