sadsad x
asdasd
27,00 TL
17,55 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
9,45 TL
Küresel Müşteri Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma İnceleme ve Kuram Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786052397879
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Süleyman Türkoğlu
Süleyman Türkoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Küresel Müşteri Kısa Özet

  Süleyman Türkoğlu, yazdığı ‘’Düzenek’’ serilerinin ikincisi olan ‘’Küresel Müşteri’’ kitabında, ülkemizdeki sağlık sisteminin küresel sermayenin nasıl ele geçirdiğini en ince detaylarıyla araştırarak belgeleriyle ortaya koymuş. Ülkemizin başına bela olan Fetullah terör örgütü ile uğraşıyor. Sağlık sektöründe, gelecekte büyük tehlike haline gelecek başka bir dini yapılanma olan menzilciler cemaatini en ince detaylarıyla anlatmış.
  2002 yılından sonra iktidara gelenlerle beraber kurulmuş şirketler kısa sürede holdingler haline gelmiş. Bu holdinglere, Devlete ait olan milletin hastaneleri, ‘’Şehir hastaneleri’’ adı altında küresel sermayenin şirketlerine imtiyazlar verilerek devredilmiş. Türk milleti uyanmasın diye, Şehir Hastaneleri açılışında, bu hastanelerin sanki devletin malıymış gibi Türk milletine anlatıyorlar…

  Yerseniz…

  Bir sistemi tanımak için mutlaka içine girmeniz, detaylı incelemeniz ve araştırıp iyi analiz etmeniz gerekir. Bir yıl önce annemi Aydın Devlet Hastanesi yoğun bakıma gece yarısı aldıklarında, ‘’Ülkemizdeki yoğun bakım ünitelerinin’’ durumunu öğrenmiş olduk. Hangi hastanenin hangi yoğun bakım servislerine nakil edileceğini hastanede bulunan doktorların değil de, 112 acil servisin karar verdiğini öğrendik. Aydın’da özel ve devlet hastaneleri mevcutken, annemi Uşak’ta bulunan Özel medikal hastanenin yoğun bakım servisine gönderdiler. Benden alamadıkları intikamlarını annemden aldılar.

  Yazar Süleyman Türkoğlu, ülkemizdeki sağlık sistemini analiz etmiş, belgeleriyle okuyucularına buluşturmuştur. Yazarımız ‘’Milli görev’’ bilincinde kaleme aldığı ‘’Küresel müşteri’’ kitabını bir solukta okuyacaksınız. Türk Tabipler Birliği başkanı bu kitaba sahip çıkmalıdır. Doktorundan sağlık çalışanlarına, sağlık sendikalarından hastalarına kadar her insana bu kitabı okutmalıdırlar.

  Hâkiminden savcısına, içsinden mühendisine, öğretmeninden iş adamına kadar herkese gerekli olan, hayati önem taşıyan sağlık sistemi ve şehir hastaneleri gerçeklerini ibretle okuyacaksınız. Bu kitabı okuyun okutun. Çünkü herkes, bir gün hastaneye ihtiyaç duyacaktır.

  Sözü fazla uzatmadan Türk milletinin menfaatine olan bu kitabı okumanızı ve tavsiye etmenizi öneririm...

  Ergün Poyraz

  Küresel müşteriyi yazdıktan sonra yazarın başına gelenler :

  Bir kitap yazdım Devlet hastanelerinin vatandaşların elinden alınıp kapatılarak yurttaşlıktan çıkarılıp, yerine ‘’şehir hastaneleri’’ yaparak küresel müşteri haline getirildiğini belgeleriyle anlattığım bir kitap yazdım.

  Kitabın ismi düzenek serisinin ikincisi olup ‘’Küresel Müşteri’’ koydum.’’ Küresel müşteri’’ isimli kitabımda, devlet hastanelerini kapatıp yerine şehir hastaneleri adı altında 2002 yılından sonra ülkemizde kurulan şirketler ve yabancı masonik küresel çetelerin şirketlerinin konsorsiyumlarına devredilmesini takip ettim. 2007 yılından beri takibe aldığım PPP modeli sağlık sisteminde dönüşüm adı altında şehir hastanelerinin küresel şirketlere nasıl devredildiğini belgeleriyle siz okuyucularıma yazdım.

 • 2. Hamur

Küresel Müşteri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.