sadsad x
asdasd

Küresel Arsızlık ve İnsancıl Hedefler

İzan Yayıncılık

Nayim Gül

42,00 TL
32,34 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
9,66 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Küresel Arsızlık ve İnsancıl Hedefler Hakkında Bilgiler
Türü: Küreselleşme Kitapları
Sayfa Sayısı: 274
ISBN: 9786057198066
Kapak: Ciltsiz
Nayim Gül
Nayim Gül
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Küresel Arsızlık ve İnsancıl Hedefler Kısa Özet

  Gerçeği arayan bir kitap bu; öyle çok uzaklarda değil, her an bizimle, her an yanı başımızdaki gerçeği yazan bir kitap. Soru soran bir kitap bu; kolay kolay ikna olmayan, kanmayan, kandırılmayan bir kitap.

  Yaşayan, bir kitap bu; evde, okulda, sokakta, madende, tarlada, fabrikada bizimle soluk alıp veren bir kitap. Teslim olmayan bir kitap bu; yalan yanlış haberlerin, sonu gelmez demagojilerin içine düşmeyen bir kitap. Aydınlık bir kitap bu; bir nehir gibi bugünden geçmişe, geçmişten bugüne yol alan bir kitap.

  Direnen bir kitap bu; içinde insanca düşler taşıyan, bir güneş gibi zihnimizde pırıl pırıl parlayan bir kitap. Umut dolu bir kitap bu; tüketmeyi değil üretmeyi, savaşı değil barışı, esirliği değil özgürlüğü seçen bir kitap. Güncel bir kitap bu; insanlığın binlerce yıllık eşit, adil, sınıfsız, sömürüsüz kardeşçe yaşama savaşının günlük adımlarını büyüten bir kitap.

  Sevgi dolu bir kitap bu; insanı, hayvanı, doğayı ve dokunduğu her nesneyi sevgiyle besleyen bir kitap. İnsanı insana kırdırmayan bir kitap bu; tavşana kaç tazıya tut demeyen bir kitap.

  Ağaca bakıp ormanda kaybolmayan bir kitap bu; insanın insanca yaşaması, sanatla, bilimle, emekle gelişmesini isteyen bir kitap.

  Senin hikayen bitmedi daha yeni başlıyor diyen bir kitap; ateşi çalıp yeniden insanlığa armağan eden bir kitap…

  Fazlı Levent Oğuz

Küresel Arsızlık ve İnsancıl Hedefler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.