sadsad x
asdasd

Kur’an Okumayı Öğreniyorum

Çilek Kitaplar

Lale Özgül

20,00 TL
12,60 TL
%37 indirim
Kazancınız
:
7,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kur’an Okumayı Öğreniyorum Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 88
ISBN: 9789759139223
Kapak: Ciltsiz
Lale Özgül
Lale Özgül
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kur’an Okumayı Öğreniyorum Kısa Özet

  Saygıdeğer ebeveynler, eğitimciler ve sevgili çocuklar!

  Kur’an okumayı öğreniyorum kitabı, 5 yaş üzeri çocuklar için çoklu zeka kuramına göre hazırlanmıştır.

  Çocuklarımızın görsel zekasının gelişiminde, boyama çalışmalarının önemi büyüktür. Boyama çalışmaları, çocuklarımızın estetik duyarlılığını geliştirir, renkleri ve şekilleri boyayarak öğrenmelerini sağlar. Ayrıca onlara başladıkları işi bitirme ve düzenli çalışma alışkanlığı kazandırır. Bu da kişisel (içsel) zekalarını desteklemek açısından önemlidir.

  Kitabın içerisinde ağaç, çiçek ve hayvan resimlerinin bulunması; yağmurlu, güneşli hava durumları hakkında bilgi verilmesi, doğa zekâsının gelişimini destekler niteliktedir.

  Kur’an alfabesinde yer alan harflerin nesneler ile eşleştirilerek ifade edilmesi; sözel, hareketli okumanın ritim eşliğinde sunulması; müziksel,  resimlerdeki renkler ve şekiller; görsel zekaların gelişimine katkı sağlar. Bu kitabı hazırlamaktaki amacımız; çocuklarımızın öğrenirken eğlenmelerini sağlamak, yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim‘i okumayı öğrenerek, Peygamber Efendimizin  *Sizin en hayırlılarınız Kur’an-ı Kerim’i öğrenen ve öğretenlerinizdir.* sözüyle övdüğü kimselerden olma şerefine ulaşmaktadır.

  Hz. Allah emellerimizi ve niyetlerimizi halis eylesin.

  Kitabımızın çocuklarımıza faydalı olması duası ile...

  Çocuklarımızın görsel zekasının gelişiminde, boyama çalışmalarının önemi büyüktür. Boyama çalışmaları, çocuklarımızın estetik duyarlılığını geliştirir, renkleri ve şekilleri boyayarak öğrenmelerini sağlar.

  Ayrıca onlara başladıkları işi bitirme ve düzenli çalışma alışkanlığı kazandırır. Bu da kişisel (içsel) zekalarını desteklemek açısından önemlidir.

  Kitabın içerisinde ağaç, çiçek ve hayvan resimlerinin bulunması; yağmurlu, güneşli hava durumları hakkında bilgi verilmesi, doğa zekasının gelişimini destekler niteliktedir.

  Kur’an alfabesinde yer alan harflerin nesneler ile eşleştirilerek ifade edilmesi; sözel, hareketli okumanın ritim eşliğinde sunulması; müziksel, resimlerdeki renkler ve şekiller; görsel zekaların gelişimine katkı sağlar.

  Bu kitabı hazırlamaktaki amacımız; çocuklarımızın öğrenirken eğlenmelerini sağlamak, yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim‘i okumayı öğrenerek, Peygamber Efendimizin *Sizin En Hayırlılarınız Kur'an -ı Kerim’i Öğrenen ve Öğretenlerinizdir.*sözüyle övdüğü kimselerden olma şerefine ulaşmaktadır.

  Hz. Allah emellerimizi ve niyetlerimizi halis eylesin. Kitabımızın çocuklarımıza faydalı olması duası ile...

   

Kur’an Okumayı Öğreniyorum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.