sadsad x
asdasd

Kuantum Fiziğinin Açtığı Ufuklardan Yaradılışın Sırrını Okumak

Ozan Yayıncılık

İlhan Hayırlıoğlu

33,00 TL
22,77 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
10,23 TL
Kuantum Fiziğinin Açtığı Ufuklardan Yaradılışın Sırrını Okumak Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786059330671
Kapak: Ciltsiz
İlhan Hayırlıoğlu
İlhan Hayırlıoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kuantum Fiziğinin Açtığı Ufuklardan Yaradılışın Sırrını Okumak Kısa Özet

  Kuantum fiziğinin açtığı ufuklardan, yaradılışın, eşya ve varlıkların, âlemlerin sırrını ilk defa bu kitaptan okuyacaksınız. Bu kitabı okuyanlar, 21. yüzyılın, inanılamaz, hayal edilemez olan teknolojilerinin hakikatinin ne olduğunu öğrenecek, bu teknolojilerin varabileceği, ulaşabileceği son sınırları bilecek, ilmin, kuantum fiziğinin hakikatini anlayacaktır. Bu kitaptan okuyacağınız ana konulardan bazıları.
  Enfusi kelimesinin hakiki anlamı nedir? Aşağıların en aşağısı ne demektir? Yukarısı nerededir? Yukarıya nasıl gidilir? En yukarıdaki âlem, en aşağıdaki âlemi nasıl kuşatır? Arş nedir? Kürsî nedir? Işık hızındaki dalgaların, titreşimlerin hakikati nedir? Cinlerin dünyası nerededir? Cinlerin yaratıldığı nar nedir? Kaf dağları nedir? Meleklerin âlemi nerededir? Meleklerin yaratıldığı nur nedir? Uzayın üstündeki uzay, süper uzay (misal âlemi), hiper uzay nedir? Tayyı mekân, tayyı zaman nedir?

  Higgs bozonu (tanrı parçacığı) denen şeyin ne olduğunun ilk ve tek açıklaması. Hiçbir yerde okuyamayacak olduğunuz, Boyut’un sırrı, Zaman nedir? Hayalin sırrı nedir? Eşya ve varlıklar sürekli olarak, Levh-i Mahfuz’a nasıl bağlıdırlar? Canlı olmak nedir? Âlem nedir? Kâinat nedir? Evren hapishanesinden dışarıya nasıl çıkılır? Hiçbir yerde okuyamayacak olduğunuz orijinal anlatımla, bir noktadan açılarak, yaratılan evren, Big bang (büyük patlama) ve bir noktaya dürülerek, yok edilen evren, karadelikler (Black holes) ve daha fazlası…

  Bu kitap, İslam dünyasının, 21. yüzyıldaki söylem ve anlatım diline doğru ilk adımdır, ilk kıvılcımdır.

Kuantum Fiziğinin Açtığı Ufuklardan Yaradılışın Sırrını Okumak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.