Öğreti Akademi KPSS ALES DGS YKS Paragraf Soru Bankası

Öğreti Akademi

Kolektif

225,00 TL
150,75 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
74,25 TL
Öğreti Akademi KPSS ALES DGS YKS Paragraf Soru Bankası Hakkında Bilgiler
Türü: ALES Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786054966417
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 150 adet satılmıştır.
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Öğreti Akademi KPSS ALES DGS YKS Paragraf Soru Bankası Kısa Özet

  Değerli Okuyucularımız,
  Bu kitap KPSS, ALES, DGS, YKS kapsamındaki paragraf sorularını çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinmeniz ve farklı soru çeşitleri ile sınava hazırlık sürecinize rehberlik etmek için hazırlanmıştır.
  Kitabımız, her soru için anlaşılır bir dilde hazırlanmış çözümlü anlatım ve açıklamalar içermektedir. Çalışmalarınız süresince QR kod ile erişebileceğiniz soru çözümlerinden yararlanmanız, konulara dair bilgilerinizi pekiştirmenizi ve konuları tüm ayrıntıları ile öğrenmiş olmanızı sağlayacaktır.

  Soruların çeşitliliği tercih edilirken en çok zorlandığınız soru tipleri, ÖSYM’nin şimdiye kadar hazırladığı sınavlarda çıkmış ve bundan sonra hazırlayacağı sınavlarda da çıkabilecek soru tipleri referans alınmış ayrıca konuyu pekiştirmenize yardımcı olacak düzeyde hemen hemen tüm soru tiplerine değinilmiştir. Yoğun bir araştırma ve çalışma süreci ile hazırlanmış olan bu kitapla ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle ogreti@ogreti.com.tr e-posta adresimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.
  Öğreti yayınlarının tecrübeli ve kendi alanlarında uzman öğretmenleri tarafından hazırlanan bu Tamamı Çözümlü Paragraf Soru Bankası kitabının KPSS, ALES, DGS, YKS sınavına hazırlanma sürecinizde sizlere yardımcı olmasını ve kendinize olan inancınızı desteklemesini ümit ediyoruz.
  Ögreti Akademi

 • 1. Hamur

Öğreti Akademi KPSS ALES DGS YKS Paragraf Soru Bankası Hakkında Yorumlar