sadsad x
asdasd

Kozmik Hologram

Omega

Jude Currivan

50,00 TL
36,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
14,00 TL
Kozmik Hologram Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786050206623
Kapak: Ciltsiz
Jude Currivan
Jude Currivan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kozmik Hologram Kısa Özet

  Evrene dair anlayışımız, en ku¨çu¨k Planck ölçeğinden uzayın muazzam derinliğine dek her boyutta değişmek u¨zere. Çu¨nku¨ yapılan son bilimsel çalışmalar, modern teknolojiyi destekleyen bilginin, evrensel içten-oluşumla birebir aynı olduğunu, onu savunduğunu, yayılmasına yardım ettiğini ve fiziksel gerçeklik dediğimiz şeyin ta kendisi olduğunu gösteriyor.

  Dr. Jude Currivan bilginin nasıl enerji, madde, uzay ya da zamandan daha gerekli olduğunu keşfederken, pek çok alanda yapılan en yeni çalışmaları ve varoluş ölçeklerini, evrenimizin nasıl içten-oluştuğunu ve holografik olarak açığa çıktığını göstermek için inceliyor. Fraktal içten-oluşum modelinin atomik du¨zeyde nasıl yol gösterdiğini, Einstein’ın görelilik kuramı ve kuantum mekaniği gibi fiziğin en çarpıcı teorileri eşliğinde açıklıyor. Kozmik Hologram, evrenin ve içindeki her şeyin gelişimini merak edenler için yol gösterici bir kitap.

  *Kozmik Hologram aydınlatıcı ve esin verici. Kuantum mekaniğinin hu¨cre biyolojisiyle bu¨tu¨nleşmesine ilişkin anlatımı çok açık seçik ve başarılı. Daha adil, su¨rdu¨ru¨lebilir ve barışçıl bir du¨nya yaratmak için çalışan herkesin bu kitabı mutlaka okuması gerek.*

  - Dr. Bruce H. Lipton, İnancın Biyolojisi adlı çok satan kitabın yazarı

Kozmik Hologram Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.