sadsad x
asdasd
25,93 TL
16,60 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
9,33 TL
Kör Talih Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 720
ISBN: 9786059011914
Kapak: Ciltsiz
Müjde Aklanoğlu
Müjde Aklanoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kör Talih Kısa Özet

  O Asla Aşka İnanmaz Ve Arkasını Kimseye Dönmez…

  Büyük holdinglerin karizmatik başkanı, sınırsız servetin despot sahibi: Arda Mertoğlu! Topluma mal olmuş eşsiz bir CEO, kadınların yüreğine taht kurmuş pervasız bir kral, çalışanlarının iyilik timsali sert görünümlü müsamahasız patronu...

  Ama işler hiç ummadığı anda tersine döndü! Ufacık bir kız; es kaza hayatına sürpriz bir giriş yaptı, yaşamının tüm merkezine bir kraliçe idamesinde izinsizce oturarak, yüreğindeki yasak toprakları savaşmadan teslim aldı.
  Ve tüm dengeler altüst olurken, terazinin kantarı kaçtı.

  Evet, Arda patavatsız oldu, Hazal düşünceli…

  Arda milyarla banyo yapıyordu; Hazal babası para vermezse meteliğe kurşun değil, kurusıkı bile atamıyordu.
  Asiydi ama gurursuz değil… Tamam, mahalle arası, edep yuvası, her çetrefilli işin olduğu arka mahalle bir ortamda büyümüş, ünlüleri televizyonda görüp, beyaz atlı prensle ilgili hayaller bile kurmamıştı. Keza asosyal hayatında, masalların gerçekleşmeyeceğini bilen ender genç kızlardandı.

  Okulunun birincisi, babasının şamar oğlanı, abisinin bezelye beyinlisi, annesinin biricik kuzusu, ailenin dil yumağı, asi bebeciği… Çirkin ördek yavrusu: Hazal…

  O, daracık kaderin çemberinden inadına geçmek isteyince, isteklerinin arasında sıkışıp kalarak, Kör bir Talih’e denk geldi!

Kör Talih Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.