sadsad x
asdasd

Koltuk: Çizgilerle Psikoterapi

Akıl Çelen Kitaplar
13,90 TL
10,56 TL
%24 indirim
Koltuk: Çizgilerle Psikoterapi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 149
ISBN: 9786055381134
Kapak: Ciltsiz
Philippa Perry
Philippa Perry
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Koltuk: Çizgilerle Psikoterapi Kısa Özet

  Psikologların danışmanlık olarak adlandırdıkları o süreçte neler yaşandığını merak ettiniz mi hiç? Bir psikoterapi seansı sırasında yaşananları gizlice izlemeyi istemez misiniz? Psikoterapi sürecinde olup bitenlere tüm detaylarıyla şahit olmanızı sağlamakla kalmayan Koltuk, aynı zamanda bu sürecin iki tarafında yer alan kişilerin aklından geçenleri öğrenmenize de imkân tanıyor.

  Terlik giyen ve kedilere bayılan psikoterapistimiz Pat ve zarar görme potansiyeline rağmen bir türlü vazgeçemediği bir alışkanlığı bulunan yeni danışanı James'in hikâyesini anlatan bu çizgi roman, bir yıl boyunca devam eden terapi süreci boyunca tarafların yaşadıkları endişeleri, hayal kırıklıklarını, kafa karışıklıklarını ve kaydettikleri aşamaları herkesin kavrayabileceği bir şekilde ortaya koyuyor.

  Etkileyici çizgilerle resimlenmiş ve okuyucuya işin özünü anlatan, açıklayıcı dipnotlarla bezenmiş bu kitap, bir dizi beceri, içgörü ve tekniği gözler önüne serecek ve o gizemli terapi sürecini, esprili ve aklınızda yeni yeni düşünceler uyanmasına neden olacak şekilde keşfetmenizi mümkün kılacak.

  "Terapiyle ilgili yüzlerce kitap okudum ve bu kitap en iyisi."

  - Alain de Botton

Koltuk: Çizgilerle Psikoterapi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.