sadsad x
asdasd

Knex Stealth Plane

Knex
59,90 TL
44,92 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
14,98 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Knex Stealth Plane Hakkında Bilgiler
Türü: Yapım Oyuncakları
ISBN: 744476170088
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Knex Stealth Plane Kısa Özet

  Çocuklar K'nex parçaları ile hayal gücünün sınırlarını aşarak muhteşem tasarımlar ortaya çıkartmayı çok seviyor.

  60 adet K'nex parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayallerini düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.

  Parçaların her biri birbirine kolayca monte edilir.

  K'nex Imagine Stealth Plane Building Set oyun setinin parçaları, Roket Atar ve Motosiklet ile birleştirilerek harika bir helikopter oluşturulabilir (roket atar ve motosiklet ayrı ayrı satılmaktadır).

  K'nex in Steamagination adını verdiği ve tüm ürünlerinde var olan özel teknolojisi çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir.

  K'nex bir çocuğun gelişimindeki en kilit noktaları bilir ve destekler. Farklı parçaları bir araya getirerek taktıklarında ve yapı sisteminin nasıl çalıştığını keşfederken, el-göz koordinasyonunu, ince motor becerilerini, problem çözme becerilerini, mekânsal farkındalıklarını güçlenir ve hayal gücünü çok daha özgürce kullanabilir.

  5 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanımı kolaylaştırmak için kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır.

  Parça Sayısı : 60 Parça
  Yaş : 5 yaş ve üzeri

Knex Stealth Plane Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.