sadsad x
asdasd

Kimya Mühendisleri İçin Tesis Tasarımı ve Ekonomisi

Nobel Akademik Yayıncılık

Max S. Peters

95,00 TL
71,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
23,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kimya Mühendisleri İçin Tesis Tasarımı ve Ekonomisi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 1008
ISBN: 9786053208648
Kapak: Ciltsiz
Max S. Peters
Max S. Peters
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kimya Mühendisleri İçin Tesis Tasarımı ve Ekonomisi Kısa Özet

  Kimya Mühendisleri İçin Tesis Tasarımı ve Ekonomisi’nin beşinci basımı bu klasik kitabın önemli bir güncellemesidir. Süreç bireşimi, bilgisayar-destekli tasarım ve kimyasal reaktörlerin tasarımı üzerine yeni bölümleri içerir. Kitabın tümü, ekonomik çözümlemenin, donanım boyutlandırmanın, maliyet kestiriminin ve donanım bulunabilirliği ve güncel kullanımının en güncel uygulamalarını içermesi için gözden geçirilmiştir.

  Kitap boyunca bütünleştirilen gerçek dünya örnekleri genellikle hem bilgisayar hem de el çözümleri içerir. Tasarım, ekonomik değerlendirme ve eniyilemede bilgisayar kullanımı üzerinde artan bir vurgu vardır. Bu amaca yönelik olarak bu gözden geçirme, bilgisayar kullanımına ilişkin kavramları, izlemleri ve yaklaşımları içermektedir.

  Eşlik eden web sitesi elektronik süreç ekonomik değerlendirme dosyalarını, geniş donanım kapsamı ile bir donanım maliyetlendirme yordamını, diğer yararlı sitelere bağlantıları ve Çözümlü El Kitabını içerir. Bu devingen yeni web sitesini http://www.mhhe.com/peters-timmerhaus adresinde ziyaret ediniz.

  Şimdi bu kitap her zamankinden daha bilgilendirici, kimyasal süreç tasarımı ve değerlendirmesi için yetkili, güncel bir yol gösterici sunmaktadır.

Kimya Mühendisleri İçin Tesis Tasarımı ve Ekonomisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.