sadsad x
asdasd
17,00 TL
11,39 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
5,61 TL
Kemiklerin Haritası Hakkında Bilgiler
Türü: Aksiyon ve Macera Kitapları
Sayfa Sayısı: 440
ISBN: 9789756006016
Kapak: Ciltsiz
James Rollins
James Rollins
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kemiklerin Haritası Kısa Özet

    Esrarengiz efsanevi bir obje, Vatikanlı casuslar ve yüzyıllardır varlığını sürdürmüş bir konsey. Size tanıdık geldi mi bunlar? Dan Brown hayranları, Rollinsin de bağımlısı olacaklar.
    Da Vinci Şifersini okuyup da beğenenler kesinlikle Kemiklerin Haritası`nı okumak isteyecekler, ancak Dan Brownın eserini eleştirenler bile Rollinsin eserine hayran kalabilirler.
    Rahip kılığına girmiş yedi maskeli adam , Köln katedralinde gece ayinini basarak, orada bulunan herkesi katleder ve kutsal kalıntı sandığından 3 Bilge Adamın kemiklerini çalarlar. Buy olayı araştırmakla görevli Grayson Pierce uluslar arası bir güvenlik birimi SIGMAda görevlidir. Kahramanımız peşine taktığı ve zamanla ilgi duymaya başladığı İtalyan dedektif Rachel Verona ve onun Vatikanda görevli dayısı Monsenyör Vigor ile birlikte kendini Romada bulur. Olayın dorumluluğunu, varlığını Katolik Kilisesinde sürdüren ve kökleri ortaçağa dayanan Ejder Konseyi adında bir grup üstlenmiştir. Katedraldeki paha biçilmez hazinelerin yerine sadece Bilge Adamların kemiklerini çalan Ejder Konseyi sizce neyin peşinde?

Kemiklerin Haritası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.