30,00 TL
22,80 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
7,20 TL
Kaybolan Yıllar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786051880174
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 46 adet satılmıştır.
Kathryn Hughes
Kathryn Hughes
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kaybolan Yıllar Kısa Özet

  Acının topraklarına düşmüş bir kalp, kırıklarına rağmen umuda sürgün verebilir mi?

  Tina Craig, umutsuz bir evliliğin demir parmaklıkları arasına hapsolmuş, şiddet mağduru genç bir kadındır. Tek istediği ona işkence eden kocasından kurtulmak olan Tina, kaçabilmek için gizlice para biriktirmeye başlar. Tek dayanağı, özgür olacağı o günün yakında geleceğine inanmasıdır. Öte yandan, kader onun için farklı sürprizler hazırlamaktadır. Çalıştığı hayır kurumuna gelen paketin içinde bulduğu şeyin, onu bambaşka bir yola sürükleyeceğinden habersizdir.

  1939 yılında ise Billy Stirling adındaki yakışıklı genç, ilk görüşte vurulduğu Chrissie Skinner ile ilerde mutlu bir aile kurmayı planlamaktadır. Fakat sevdiği kadın için kurduğu hayaller ile arasına giren büyük engeller, bir anda onu çaresiz bırakır. Biricik aşkını kaybetmek üzere olan Billy, onları yeniden bir araya getirerek, gelecek kötü günleri değiştirmesini umduğu bir şey yapmaya karar verir. Yapacağı şey, gerçekten de geleceği değiştirecektir. Ancak hiç ummadığı bir şekilde…

  Kathryn Hughes, usta kalemiyle sizi yürek burkan bir yolculuğa çıkarıyor. Hikayeleri kalp kırıklıkları, acı ve gözyaşı ile yazılan iki kadının, umuda yolculuğuna bir bilet de siz alın.

 • 2. Hamur

Kaybolan Yıllar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.