24,00 TL
19,68 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
4,32 TL
Karl Marx - Kapital Hakkında Bilgiler
Türü: Felsefi Akım Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786055691134
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
David Smith
David Smith
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Karl Marx - Kapital Kısa Özet

    Ne? Das Kapitali okumak mı? Bunu yapmak için Einsteinın beynine ve peygamber sabrına sahip olman gerekir. Bu doğru değil. Bu komik, ele avuca sığmaz, çok yönlü ve zengin içerikli kitapta, David Smith ve Phil Evans, çok zengin resimlerle, yalın bir dil kullanarak, Kapitalin anlaşılması zor bir kitap olduğu efsanesini yerle bir ediyorlar. Elinizdeki kitap Marxın temel kavramlarını bayağılığa düşmeden, büyük bir beceriyle basitleştiriyor ve bunu yaparken mizahı elden bırakmıyor ve Marxın bu büyük eserinin bugün de son derece geçerli ve canlı olduğu gerçeğini adeta çizgi roman tadında okuyucuya sunuyor.

    Kapital, Marxın emek, ücretler, işsizlik, fabrikalar, makineler ve metalar; para, fiyatlar ve değer; sömürü, kapitalistler ile işçiler arasındaki uzlaşmaz çelişki; işçi sınıfının insan onuruna yakışır bir yaşam, özgürlük ve iktidar mücadelesi hakkında yazmış olduğu başyapıtıdır.

    Dünya kapitalist sisteminin büyük bir kriz içinde debelenmekte olduğu bugünlerde 15 ile 115 yaş arasındaki herkesin okuması gereken bir kitap.

  • 2. Hamur

Karl Marx - Kapital Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.