sadsad x
asdasd

Karanlık Gezegen - Kitabın Gizemi 2

Kelime Yayınları

Özlem Tokman

15,00 TL
11,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
3,75 TL
Karanlık Gezegen - Kitabın Gizemi 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 198
ISBN: 9786054435821
Kapak: Ciltsiz
Özlem Tokman
Özlem Tokman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Karanlık Gezegen - Kitabın Gizemi 2 Kısa Özet

  Elif'in "Kitabın Gizemi 1: Rasathane'de Bir Gece" ile başlayan macerası devam ediyor. Karanlık güçler tüm dünyada yönetimi ele geçirmiştir. Karanlık güçlerin temsilcisi Büyük Nebula, uzayın derinliklerindeki Karanlık Gezegen'de kurduğu krallığında hüküm sürmektedir. Dünya, onu yok oluşa adım adım yaklaştıran bir nükleer saldırının eşiğindedir. Nebula'nın Karanlık Gezegeni'ni yok etmek ve Dünya'yı kurtarmak içinse otuz gün vardır.

  Aydınlığın gizemli kitabının barındırdığı gücü harekete geçiren Elif'in, bu süre dolmadan karanlık güçleri alt edip edemeyeceği ise hâlâ bir soru işaretidir. Ancak kesin olan bir şey vardır: Elif bu zorlu görevde yalnız değildir...

  Kelime Yayınları tarafından yayımlanan "Karanlık Gezegen" on yaş üstü okurları fantastik bir maceraya davet ederken dünyamızın enerji kaynaklarının tükenmesi durumunda insanlığın kendini içinde bulabileceği küresel ekolojik tehlikelere de dikkat çekiyor. "Karanlık Gezegen"in çizimleri, Canan Barış imzasını taşıyor.

  "Eğer şimdiye kadar aydınlık için karanlıkla mücadele etmediyseniz, Elif'in ellerini tutun ve yolculuğuna birlikte eşlik edin. Çünkü "Elif" başlangıçtır. Yaşınız, kültürünüz, duruşunuz ne olursa olsun, karanlığı dönüştürmek için aydınlığa, geç değil hâlâ."

Karanlık Gezegen - Kitabın Gizemi 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.