sadsad x
asdasd
64,00 TL
44,80 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
19,20 TL
Kanıt Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786055740221
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2014
Eben Alexander
Eben Alexander
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kanıt Kısa Özet

  Gittiğim yer gerçekti. Kıyasla, şu an yaşadığımız hayatı tamamıyla hayali kılacak kadar gerçekti. Komadayken başıma gelenler hayatım boyunca anlatacağım tartışmasız en önemli hikaye olacaktır.

  Ünlü beyin cerrahı Doktor Eben Alexander kendini her zaman bilim insanı olarak tanımlamaktadır. Kanıt odaklı, ilaca dayalı sarsılmaz inancı onu dünyanın önde gelen sağlık kurumlarında önemli bir kariyere yükseltmiştir. Fakat tüm bunlar değişmeye başlayacaktır.

  2008 yılında bir sabah menenjitin az rastlanır bakteriyel bir biçimine yakalanmış olduğu için komaya girer. Beyin taramaları çok büyük bir hasar olduğunu göstermektedir. Onun hayatta kalacağı beklenmiyordu. Aile bireyleri kendilerini en kötü sona hazırlarken mucizevi bir şey olur. Doktor Alexander`ın beyni tamamen hareketsizken birden uyanır. Değişmiş, ruhun sonsuz kavrayışının kuşkusuz biçimde farkında ve ölümün ötesinde bir yaşamın kesinlikle var olduğuna inanan bir adam olarak uyanır.

  Doktor Alexander hayret verici kitabında, yazabilmeye başladığı andan itibaren aldığı notları birleştiriyor. Ölüme yakın diğer tecrübelerden farklı olarak, beyninin, bu yolculuğunu yaşam sonrasına aktaramamasını da açıklıyor.

  `Kanıt, evrendeki rolümüzü kavrayışımızı değiştirecek, ruhsal tecrübelerin anlatıldığı yazılı eserler arasında, eşsiz ve merak uyandıran bir hikayedir.`

  Doktor Bruce Greyson, Carlson Psikiyatri Profesörü ve Nörodavranış Bilimi, Virginia Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ölüme Yakın Deneyimlerin El Kitabı`nın editörü.

  "İsteyen herkesin zorlanmadan okuyabileceği bir kitap. Coşkuyla tavsiye edilir."
  -Midwest Book Review

 • 2. Hamur

Kanıt Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.