sadsad x
asdasd
12,50 TL
8,75 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
3,75 TL
Kalbimin Süsü Oruç Hakkında Bilgiler
Türü: Din Eğitimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 36
ISBN: 9786050825763
Kapak: Ciltsiz
Merve Gülcemal
Merve Gülcemal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kalbimin Süsü Oruç Kısa Özet

  Oruç tutmak, çocuklarımız için, doğasında otokontrol, iradeli davranabilme, vicdan, empati ve şükür gibi bir çok armağanı taşır. Ve çocuklarımız Ramazan ayının özel manevi ikliminde oruç konusu üzerine düşündükçe, bu özel armağanlar bir bir tohumlar olarak düşer yavrularımızın yüreğine... Anne babalar olarak, çocuklarınızla birlikte okuduğunuz, düşündüğünüz Merve Hanım’ın bu özel kitabının yavrularınızın yaşamlarının inanç boyutuna dair duygu, düşünce ve olumlu davranışlar geliştirmelerinde güzel bir vesile olacağına gönülden inanıyorum.

  -  Kudret Eren Yavuz (Çocuk ve Aile Terapisti/Psikoterapist)
   
  Merve Hanım, iki harika oğlunun yanında, tanıdığı tanımadığı ama bir şekilde ulaşmanın yollarını bulduğu bütün çocukların geç kalınmamış bir zamanda manevî eğitimlerini kendine gerçek anlamda dert edinmiş bir anne, bir aktivist, kendisini resmî eğitim öğretim kalıpları içine hapsetmemiş bir eğitim fenomeni!
  Merve Gülcemal’in, onca yoğunluğun arasında, tecrübe ve birikimlerini, kitap olarak da annelerin hizmetine sunması, son derece faydalı ve takdir edilesi bir *faaliyet* oldu.

  - Özkan Öze (Çocuk kitapları yazarı)

  Sevgili Merve’nin yazdığı bu kitap, çocuklara irade gücü kazandırma temrinlerini en güzel yolla, yani soru sorarak yapıyor. Çocuklar * niçin oruç tuttuklarını* sormaya başladıklarında aslında bir yandan güçlü bir iradenin de temellerini atıyorlar. 

  Bunun yanında, bir ömür hatırlanacak tatlı hatıraların kumunu da karıyorlar tabi. Sonrasında inşa edilen insan ömründe, çocukluk yıllarının içine serpiştirilmiş mutlu Ramazanlar’ın, heyecanlı bekleyişlerin, güler yüzlü namazların kaç kuşağa emanet edileceğini bilmek; bu kitabın sıcacık hislerle okunmasına sebep oluyor.

  - Tuğba Akbey İnan (İletişimci – Yazar)

Kalbimin Süsü Oruç Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.