25,00 TL
17,75 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
7,25 TL
Kafir Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9799756557234
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2002
satis-icon
Satış Rakamları 16 adet satılmıştır.
Tehmina Durrani
Tehmina Durrani
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Kafir Kısa Özet

    Bu kitap Pakistan`da bir tarikat liderliye evlendirilen bir kadının 20 yıllık esaretinin öyküsünü anlatıyor. Tarikat liderinin sahtekarlıklarının, insanlara karşı duyduğu inanılmaz nefret ve bunun getirdiği zalimliğin, cinsel tercihlerindeki sapkınlıların, insanların din uğruna herşeye rağmen bu lidere olan düşünsel esaretlerinin ve bu kötülüklerin kaynağı karanlık dünyaya başkaldıran kişiyi suçlu ilan etmelerinin öyküsünü.

    Aslında her türlü ahlaksızlığın, sömürünün ve günahın işlenebilmesi için insanların üstüne örtülen bu dinsel karanlığın örneklerini kendi ülkemizde de bulmak mümkün. Kafir`i okurken yer yer çok bildiğimiz kişi ve olaylarla karşılaşmamız bizi şaşırtmamalı. Çünkü insanı her yanıyla sömürülmeye mahkum eden dinsel karanlık belirli bir coğrafya ile sınırlı değil.

    "İnsanlar aslında şeytandan korunamazlar. Şeytani işler yapan ve günah işleyen insanlardan çekinmezler. Bu şeytani işler ve günahlar gizli tutulduğu ve bilinmediği sürece. Daha doğrusu açıkça söze dökülüp konuşulmadığı sürece rahatsızlık duymazlar. Ama bu günahların sorumlusu değil kurban olan kişi, gerçekleri açıkça anlatıp bunların herkesin bilmesini isterse ondan nefret ederler ve onu suçlarlar."

  • 2. Hamur

Kafir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.