sadsad x
asdasd
9,26 TL
7,41 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
1,85 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kadın ve Kabala Hakkında Bilgiler
Türü: Kadın Çalışmaları Kitapları
Sayfa Sayısı: 90
ISBN: 9786054922598
Kapak: Ciltsiz
Michael Laitman
Michael Laitman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kadın ve Kabala Kısa Özet

  Bir arzu sonucu ortay çıkanı ellerinizde tutuyorsunuz. Birçok kadın bir araya gelerek, yeni gelen bütün kadınlara Kabala çalışmasında yardımcı olabilmek için bu kitapçık üzerinde çalıştı. Toplanan soruların tümü Bnei Baruch Kabala Eğitim Merkezine yeni başlamış olan kadın öğrencilerin sordukları sorulardan oluşmaktadır. Cevaplar Dr. Laitman'ın kitaplarından, derslerinden ve konuşmalarından alınmıştır. Sorulan sorular bizim maneviyatı edinmek isteme ihyiacınmızdan ortaya çıkmıştır: bizler buna açız, kalplerimiz bunun ağırlığında haykırıyor. Bizler kendimizi her şeyi yapabilecek duruma hazır, amaca doğru erkeklerimizi desteklemeye hazır buluyoruz.

  Dr. Laitman bize der ki: "Kadınların karşılıklı sorumluluk hissiyati içerisinde erkekleri uyandırmak ve onları bi araya getirmek için bağ kurmaları gerekir ki, erkekler birbirleri ile bağ kursunlar ve bu irlik sayesinde maneviyata erişsinler. Daha sonra erkekler arasındaki bu bağ ve karşılıklı sorumluluk sayesinde maneviyat kadınlara da geçecektir. Bunun sonucunda herkes bir bütün olacaktır - ulusun erkek ve dişi parçası veya bütün insanlığın.

  "Fakat bunun nasıl üstesinden gelebiliriz? Devamlı şekilde, içsel olarak bu soruyu kendimize sorarız, bu gereksinimimizin kuvveti o kadar büyüktür ki, sorular patlama yaparak değişik biçimlerde gözlerimiz önüne serilir. burada sunulan sorular, hepimizin derinden özlem duyduğu şeylerin kıyafetlendirilmesidir.

  Cevaplarda umarız hepimiz bütün insanlığa amacının yerine getirilmesi konusundaki önemli görevimizi hatırlatabiliriz.

Kadın ve Kabala Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.