30,00 TL
22,80 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
7,20 TL
Jöleli P*şt Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 447
ISBN: 9786054745890
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2013
Tuncer Günay
Tuncer Günay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Jöleli P*şt Kısa Özet

  "Beni bu hallere koyan o lanet telekinezi mi?"

  Hala Amerikalıların Ay`a ayak bastığına inanan insanların bulunması ve bunların ortalıkta serbestçe ve denetimsizce dolaşabiliyor olmaları, insan zekasının ilerlediğine ya da en azından yerini koruduğuna dair inancımı çok ciddi bir şekilde zedeliyor. Kitabımın bu insanların eline geçmesinden çok tedirginim. Zira onların bu kitabı okuyabileceklerinden ve içeriğini anlayacaklarından çok ciddi kuşkularım var. Öte yandan james Joyce`un Ulysses`ini, Hafız-ı Şirazi`nin Hafız Divanı`nı, Ercan Şen`in yayınladığı bilim felsefesi ağırlıklı kitapları, Simone de Beauvoir`in veya Ayn Rand`ın tüm eserlerini okumayı başarıp anlayabilen herkesin benim bu kitabımı da kolaylıkla okuyup anlayabileceklerinden eminim.

  İkinci Dünya Savaşı`nın Hitlerin önündeki o lanet minik bamya yüzünden çıkmış olabileceğini düşünüyorum.

  Hayatım bir dönem, beklenmedik bir şekilde kargaşa ve açmza girmişti. Düşünemez, konuşamaz, algılayamaz ve çok sevdiğim bol acılı çiğköftenin tadından hiçbir zavk alamaz olmuştum. Hayatımın pusulasını kaybetmiştim. P.ştun biri bana acaba telekinezi mi yapmıştı? Telekinezi mevzuu eğer kocaman bir palavra değilse, eğer durum böyle olmuşsa başıma gelenlerin sebebi anlaşılıyor.

  Bana bunu her kim yapmışsa Yüce Rabbim, yeryüzündeki tüm kötülük dolu telekinezileri kaktüs dikenleri gibi ona yöneltsin inşallah... Bu işin peşini bırakın artık. Çünkü yeşil öldü.

 • 2. Hamur

Jöleli P*şt Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.