sadsad x
asdasd

İyilik Ajandası Zamansız Ajanda

Erdem Yayınları

Ayşe Ünsal

32,00 TL
21,44 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
10,56 TL
İyilik Ajandası Zamansız Ajanda Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Hobi Kitapları
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 0215875003698
Kapak: Ciltsiz
Ayşe Ünsal
Ayşe Ünsal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İyilik Ajandası Zamansız Ajanda Kısa Özet

  Okul, iş, sosyal hayat, sosyal medya, paylaşılanlar, sürekli akıp gelen mesajlar, tıkalı trafikler, yoğun kaldırımlar ve nihayet yetmeyen bir 24 saat... Bu koşturma içinde yol kenarına çöküp kalmış minik yavruları, pazara çıkamayan anneleri, her sabah işe gider gibi evden çıkan işsiz babaları göremez oluyoruz. İşte asıl yorgunluk bu! Gönül yorgunluğu! İyilik Ajandası bu yorgunluğun şifası olarak hazırlandı. Kalbinizin iyiliğini tüm yıla yayacak bir hareketin içinde olmak size de iyi gelecek!

  Her gün için farklı bir iyiliğin peşine düşecek, sosyal medya hesabımızdan iyilikte yarışanların mesajlarının geldiğini göreceksiniz. Her adım bir sonrakine cesaret kazandırıp, iyilik taptaze bir nefes olarak yaşamın her alanına dolacak.

  Unutmayın! Bir iyilik bizi, çok iyilik hem bizi hem de dünyamızı güzelleştirir. Haydi çok olalım!

   *Bir yaşlıyı, sevdikleriyle görüntülü konuştur.Özlemeyi iyi bilir yaşlılarımız. 21. yüzyıl bize özlemeyi bile unutturdu ne yazık ki. Bizi değerlerimizden uzaklaştıran teknolojiyi iyilikler yapmak için kullanmak mümkün.

  Bugün önerdiğimiz şeyi, biz de ilk kez seninle birlikte deneyeceğiz. Ailenden ya da çevrenden yaşlı birini seç. Çocuklarını, torunlarını uzun süredir görmemiş bir yaşlı olmalı bu. Onu, uzak olduğu sevdikleriyle, görüntülü konuşma yöntemiyle görüştür. Oluşturacağın mutluluğu hayal edebiliyor musun?*

İyilik Ajandası Zamansız Ajanda Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.