İyileştiren Organizasyonlar

Sola Unitas

Michael J. Gelb

233,00 TL
163,10 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
69,90 TL
İyileştiren Organizasyonlar Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Ekonomi Kitapları
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9786256811072
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Michael J. Gelb
Michael J. Gelb
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İyileştiren Organizasyonlar Kısa Özet

  Şirketlerin imajı insanlar ve çevre yerine kâra odaklı gibi görünse de bu sürdürülebilir ve sağlıklı bir durum değildir. Şirketler, dünyanın karşı karşıya olduğu büyük krizlere karşı çözümün bir parçası olmak zorundadır.
  Bilinçli Kapitalizm hareketinin öncülerinden Raj Sisodia ve organizasyonel inovasyon uzmanı Michael J. Gelb, bu etkileyici kitabı yazma kararı alırken iş dünyasının neden olduğu gereksiz acıların ve çevre tahribatının giderek arttığı bir döneme denk geldiler. İnsanlar, tam zamanlı veya birden fazla işte çalışmalarına rağmen geçim sıkıntısı çekebiliyorlar. Depresyon ve stres, kronik sağlık sorunlarına yol açarak artış gösterdi. Ayrıca, serbest piyasa kapitalizmini savunanlar ile sosyalizmi savunanlar arasındaki çatışma ve bölünme, sorunlarımızı çözmek yerine daha da kötüleştirdi.
  İyileştiren Organizasyonlar, derinlemesine yapılmış kapsamlı görüşmeler ve ilham verici vaka çalışmalarına dayanarak, iş dünyasının nasıl iyileştirici bir güç hâline gelebileceğini göstermektedir. Bu dönüşümün öncüsü olarak ilerleyen büyük şirketlerin sadece kârlı olmakla kalmayıp, aynı zamanda çalışanlarını sevindirmelerini, sadık müşterilere sahip olmalarını, toplumlarına olumlu katkılarda bulunmalarını ve çevrelerini korumalarını detaylandırarak anlatmaktadır.
  Bu kitap, dünyanın birçok düzeyde iyileşmeye ihtiyaç duyduğu bir dönemde iş dünyasının nasıl bir değişim yaratabileceğini gösteriyor. İnsanların ve çevrenin iyiliği için çaba gösteren organizasyonların yol haritasını sunuyor. İş dünyasının ruhunu yeniden keşfetme zamanı geldi, bu kitap da bu yolculuğun başlangıcı!

 • 2. Hamur

İyileştiren Organizasyonlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.