sadsad x
asdasd

İşte Leonardo da Vinci

Hep Kitap

Joost Keizer

88,00 TL
76,56 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
11,44 TL
İşte Leonardo da Vinci Hakkında Bilgiler
Türü: Grafik Sanatlar Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9786051920184
Kapak: Ciltsiz
Joost Keizer
Joost Keizer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İşte Leonardo da Vinci Kısa Özet

  Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí, Gaudi, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van Gogh, Warhol, Frank Lloyd Wright. Farklı ülkelerden, farklı akımlardan, sanat dünyasında iz bırakmış 17 sanatçı. Ödüllü çizerlerin kitaplara özel çizdikleri illüstrasyonlarla her biri kendi başına da bir sanat eseri adayı olan 17 kitap. hep kitap *İşte* dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. İşte Van Gogh ve İşte Warhol’un ardından dizinin bu ayki kitapları İşte Leonardo da Vinci, İşte Gauguin ve İşte Dalí.

  İnsanlığın karanlık bir çağının kapanması ile öne çıkan bir isim. Bir bilim insanı, mimar, 20. yüzyıl askeri teknolojilerine kendi gününden bakan bir dahi. Botanikten fabllara, anatomiden gebeliğe kadar uzanan bir ilgi alanı. Rönesans akımını isminde kişileştirmiş bir insan. Aileden gelen noterlik geleneği ile yaptıklarını kayıt altına alan, keşfedildikçe insanı daha da şaşırtan, bilginin ve sanatın hemen hemen her kolunda varlık gösterebilmiş, geleceği
  öngörebilmiş, sanatı ile insanları fethetmiş ve adını insanlık tarihinin en önemlileri arasına yazdırmış biri: İşte Leonardo da Vinci.

  Bu kitapla, sanat tarihçisi Joost Keizer ve illüstratör Christina Christoforou sanatçının hayatına, bilinmeyenlerine, sanatına ve viz yonuna yepyeni bir kapı açıyor.

İşte Leonardo da Vinci Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.