sadsad x
asdasd
150,00 TL
105,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
45,00 TL
İşte Kandinsky Hakkında Bilgiler
Türü: Resim ve Heykel Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9786051920320
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2017
Annabel Howard
Annabel Howard
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İşte Kandinsky Kısa Özet

    Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí, Gaudi, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van Gogh, Warhol, Frank Lloyd Wright. Farklı ülkelerden, farklı akımlardan, sanat dünyasında iz bırakmış on yedi sanatçı. Ödüllü çizerlerin kitaplara özel çizdikleri illüstrasyonlarla her biri kendi başına da bir sanat eseri adayı olan on yedi kitap. Hep kitap *İşte* dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Dizinin bu ayki kitapları, İşte Kandinsky ve İşte Rembrandt.

    Yıkılan şehirler... Düşen bombalar... Ekonomik krizler... Dünya vahşetin içinde boğulurken her şeyin ortasında duran bir adam. Tüm olumsuzluklara rağmen bakan değil gören, gördüğünde mistisizm ve şiirsellik arayan hassas bir zihin. Klişelerden uzak, sadece ortaya koymakla değil, üzerine düşünmekle de sanata dahil bir insan. Modern çağın en iyi ressamlarından biri, soyut resmin babası, adını herkesin bildiği, duygularını ise bu kitapta bulacağınız gerçek bir usta: İşte Kandinsky!

    Sanat tarihçisi Annabel Howard’ın kalemiyle, çizer Adam Simpson’ın bu kitaba özel yaptığı çizimler birleşiyor ve bizi Kandinsky’nin güçlü resimlerinin içine davet ediyor.

  • 1. Hamur

İşte Kandinsky Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.