sadsad x
asdasd
88,00 TL
58,08 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
29,92 TL
İşte Goya Hakkında Bilgiler
Türü: Grafik Sanatlar Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9786051920221
Kapak: Ciltsiz
Wendy Bird
Wendy Bird
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İşte Goya Kısa Özet

    Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí, Gaudi, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van Gogh, Warhol, Frank Lloyd Wright. Farklı ülkelerden, farklı akımlardan, sanat dünyasında iz bırakmış on yedi sanatçı. Ödüllü çizerlerin kitaplara özel çizdikleri illüstrasyonlarla her biri kendi başına da bir sanat eseri adayı olan on yedi kitap. hep kitap *İşte* dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Dizinin bu ayki kitapları, İşte Caravaggio, İşte Goya ve İşte Magritte.

    Geleneksel sanatın sona erişinin müjdecisi, modern sanatın babası... Geçmiş ile günümüz arasında sanatsal bir bağ. *Sanat için sanatçı*, sesini duyamadığı dünyanın karmaşasını resimleri ile tarihe not düşmüş, kişisel ifadenin ve bağımsız ruhun gerçek devriminin sinyallerini vermiş bir deha... Napoléon’un postalları tarafından ezilen, gerici hükümetlerin birbiri ardına geldiği, çok hızlı ve değişken bir çağda herkesin baktığı ama kimsenin tam anlamıyla görmediği bir şeye, insana tanıklık etmiş bir ressam: İşteGoya.


    Yıllardır Goya üzerine çalışma yapan Wendy Bird’ün bilgi birikimi ve *It’s Nice That* tarafından 2011’in en gelecek vaat eden mezunu seçilen Sarah Maycock’un bu kitaba özel illüstrasyonları birleşiyor, sanatın kalbine harika bir define yolculuğu yapabilmeniz için Goya’nın sessiz dünyasının bir haritasını yaratıyor.

İşte Goya Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.