sadsad x
asdasd
150,00 TL
105,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
45,00 TL
İşte Gaudi Hakkında Bilgiler
Türü: Sanat ve Mimarlık Referans Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9786051921112
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2022
Mollie Claypool
Mollie Claypool
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İşte Gaudi Kısa Özet

    Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí, Gaudí, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van Gogh, Warhol, Frank Lloyd Wright. Farklı ülkelerden, farklı akımlardan, sanat dünyasında iz bırakmış on yedi sanatçı. Ödüllü çizerlerin kitaplara özel çizdikleri illüstrasyonlarla her biri kendi başına da bir sanat eseri adayı olan on yedi kitap. hep kitap *İşte* dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Dizinin son iki kitabı ise İşte Frank Lloyd Wright ve İşte Gaudí.

    Modern zamanların en aykırı ve en sıra dışı miraslarından birinin sahibi… Ömrü boyunca *şu deli, sofu mimar* olarak tanınsa da günümüzde bıraktığı eserlerle tüm dünyayı etkilemeye devam eden bir yetenek. Doğa sevgisini, yarattığı binaların her detayına özenle yerleştiren, hayatını adadığı Sagrada Família projesinin tamamlanmamış haliyle bile görenleri hayrete düşüren bir dâhi: Gaudí.

    Mimarlık tarihçisi Mollie Claypool’un bilgi birikimi ve Christina Christoforou’nun birbirinden güzel illüstrasyonları birleşip kendini sanatına adayan bir mimarın küçük odasına kadar hayatının her anını gözler önüne seriyor. Ve karşınıza İşte Gaudi çıkıyor.

  • 1. Hamur

İşte Gaudi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.