sadsad x
asdasd
49,00 TL
30,89 TL
%37 indirim
Kazancınız
:
18,11 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İşte Bacon Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sanat ve Mimarlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9786051920511
Kapak: Ciltli
Kitty Hauser
Kitty Hauser
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İşte Bacon Kısa Özet

  Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí, Gaudi, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van Gogh, Warhol, Frank Lloyd Wright. Farklı ülkelerden, farklı akımlardan, sanat dünyasında iz bırakmış on yedi sanatçı. Ödüllü çizerlerin kitaplara özel çizdikleri illüstrasyonlarla her biri kendi başına da bir sanat eseri adayı olan on yedi kitap. hep kitap *İşte* dizisiyle sanat severleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Dizinin bu ayki kitapları, İşte Bacon ve İşte Cézanne.

  Hedeflerini her zaman en yükseğe koyduğu için sürekli başarı ile fiyasko arasında gidip gelen bir ressam. Eserlerinin çoğunu imha eden bir yandan da çok sevdiği eski üstatlara benzemek için yanıp tutuşan bir adam. Sıra dışı eserlerinin yanı sıra marjinal yaşam tarzıyla da etrafındakileri hayrete düşüren, kimseye
  benzemeyen, hiç eğitimi olmamasına rağmen özgünlüğüyle öne çıkan bir sanatçı. Stüdyosunun zemininde bir katmana dönüşen görsel kaynaklarıyla, o kaynaklardan yola çıkarak yaptığı resimlerle sadece resimde değil sanatın her alanından insanlara ilham vermiş bir dâhi: İşte Bacon!

  Yazar Kitty Hauser’ın kalemiyle Christina Christoforou’nun bu kitaba özel yaptığı çizimler, bizi resimlerinin yorumlanmasından nefret eden bir dâhinin kimsenin tam olarak çözemediği hayal dünyasına davet ediyor.

İşte Bacon Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.