sadsad x
asdasd
35,00 TL
29,75 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
5,25 TL
İsrail Yazıları Hakkında Bilgiler
Türü: Uluslararası İlişkiler ve Dış Politika Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786056601385
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Robert Fisk
Robert Fisk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İsrail Yazıları Kısa Özet

  İsrail ve Filistinlilerin yakın tarihte yaşadıkları trajedileri, Independent`ın yirmi beş yıldır bölgede muhabirliğini yapan Robert Fisk kadar yılmadan, salahiyetle -ya da bir o kadar ihtilafa açık bir şekilde dile getiren başka hiçbir gazeteci yoktur. Ve daha önce hiçbir ABD başkanı da Barack Obama kadar bölgede barış ve ilerleme umudu taşıyarak Beyaz Saray`a gelmemiştir. Buna rağmen acaba `uzlaşma ikonu` olarak Nobel ödülü almış olan başkan görev süresini yarıladığında umut ettiğinin ne kadarını gerçekleştirebilmiştir? Ve dünya medyası Obama`nın Ortadoğu inisiyatiflerine yer ayırırken ne kadar objektif katkıda bulunmuştur?

  Altı yıllık bir dönemin haber ve analizlerini içeren bu antoloji, size, zamanımızın en önemli dışişleri muhabirlerinden birinin atmaca gibi net gören gözlerinden tarihin kritik bir döneminin olaylarını tek tek irdeleme imkânı verecek.

  Kutsal Topraklarda yaşanan zorluk ve entrikaların onlarca yıldır ilk elden tanıklığına dayanan, vahşetin, ihanetin, kendini beğenmişliğin, bencilliğin, kaçırılan fırsatların, tutulmayan sözlerin- ve yine de tükenmeyen umudun uzayıp giden hikâyesi.

  Hiddetli ama önyargılı olmayan, açık sözlü ama kısır döngülerde kaybolmayan, İsrail`de (ve işgal altındaki bölgelerde) 2008 yılından beri gerçekten neler olup bittiğini anlamayı uman herkes için esas teşkil edecek bir eser olarak kabul edilmeli.

 • 2. Hamur

İsrail Yazıları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.