sadsad x
asdasd

İslam ve Modern Çağ 2

Rıhle Kitap
15,00 TL
11,70 TL
%22 indirim
İslam ve Modern Çağ 2 Hakkında Bilgiler
Türü: İslam ve Günümüz İslam Düşüncesi Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786055634124
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Ebubekir Sifil
Ebubekir Sifil
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İslam ve Modern Çağ 2 Kısa Özet

  İnsanlarla birlikte *çevre*nin de müslüman olduğu zaman dilimlerinde İslam’ı samimi olarak *öğrenmek*, *yaşamak* ve *aktarmak* isteyen için kapılar açık, imkanlar mecut iken, bizler, 21. Yüzyıl müslümanları bu süreçler dizisinin her birinde binbir sorunla yüzyüze bulunuyoruz. O kadar ki, bu süreçlerin her biri için ayrı bir *handikap* teşkil ediyor.

  "Niçin" öğrenmeliyiz, "neyi" öğrenmeliyiz, "ne kadar" öğrenmeliyiz, "nasıl" öğrenmeliyiz ve nihayet öğrendiklerimizle ne yapmalıyız?

  Geçmişe oranla daha bir cesamet ve kesafet kazanmış bulunan tuzaklar tarafından içimizden ye dışımızdan kuşatıldığımız Modern Çağ'da İslam'ın vadettiği zihin, kalp ve ruh berraklığına, "hakikat"i yaşayan insana, zamana ve mekana nasıl ulaşabilir.z

  İçimizi ve dışımızı önce tamir, sonra imar sorumluluğunu yerine getirmede, bu soruların gerçek ve açık cevaplara kavuşturulması hayati önem arz ediyor.

  Elinizdeki kitap, bu temel gerçeği "mesele" edinenlere ve "hakikat" diye bir derdi olanlara hitaben kaleme alınmış yazılardan oluşuyor.

İslam ve Modern Çağ 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.