sadsad x
asdasd

Işık Temsilcilerinin Sırrı

Akaşa Yayınları

James F. Twyman

27,00 TL
20,52 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
6,48 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Işık Temsilcilerinin Sırrı Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 206
ISBN: 9789756793169
Kapak: Ciltsiz
James F. Twyman
James F. Twyman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Işık Temsilcilerinin Sırrı Kısa Özet

  Bu Işık Temsilcileri’nin mesajıdır.

  *Eğer Yeni Dünya’ya, sevgi yasalarına dayanan o dünyaya çabasız bir biçimde geçmek istiyorsanız, kabul etmeniz gereken iki basit gerçek vardır.
  Birinici mesaj şudur. Siz Hazırsınız. Siz sizi ayrılıkkavramına bağlı tutan korku-verici inançları bırakmaya hazırsınız. Siz varoluşunuzun temeli olan sevgi realitesini kabul etmeye hazırsınız. Ve siz herkese her biçimde sevgi vermeye hazırsınız, çünkü bu sizin sevgiyi tam anlamıyla deneyimleyebilmenizin tek yoludur.

  İkinci mesaj ise şudur: Siz Kutsalsınız. Sizin gerçek kimliğiniz hayal edebileceğinizin çok ötesindedir. Eğer siz yaradılışın Tanrısal Nabız Atışı ile birseniz, o zaman sizTanrı’nın kutsallığıyla da birsiniz demektir. Siz bunu idrak ettiğinizde, bu gerçeği kendiniz de dahil olmak üzere, karşılaştığınız herkesin içinde algılamaya başladığınızda, o zaman dünya kendiliğinden değişecektir. Siz kutsalsınız, ve bu gerçek değişemez.
  Siz hazır olduğunuzu ,ve içinizdeki gerçeğin kutsallığın ta özü olduğunu kabul ettiğinizde, o zaman bir sonraki öğretmeni, Sevgi Habercisi’ni tanıyacaksınız. Bizi Ebediyet Kapısı’ndan geçirip ruhun yerine götürecek olan da bu öğretmendir.

Işık Temsilcilerinin Sırrı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.