sadsad x
asdasd

Işığa Giden Dönüşüm Yolculuğu

Bilyay Yayıncılık
25,93 TL
20,74 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
5,19 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Işığa Giden Dönüşüm Yolculuğu Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji-Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 397
ISBN: 9786056544095
Kapak: Ciltsiz
Kaia Nightingale
Kaia Nightingale
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Işığa Giden Dönüşüm Yolculuğu Kısa Özet

    İnsanoğlunun farkındalığı her geçen gün artıyor. İnsanlar uyanıyor, derinliklerinde var olan potansiyelin daha çok farkına varıyorlar. Değişim bu noktada meydana geliyor. Öte yandan bu uyanış yumuşak, ılımlı bir şekilde, yavaş yavaş seyredebileceği gibi, bazen de derin mistik tecrübelerle ruhun karanlık geceleri arasında sert iniş çıkışlarla salınarak, kişiye delirdiğini zennettirecek denli yoğun bir şekilde gerçekleşebilir. Dönüşümümüzden hoşnut da olsak, ayak da diresek bu değişim her halükarda devam edecektir. Süreci anlamak, bundan hoşnut olmak, gerekeni yapmak ve en yüksek potansiyelimize mümkün olduğunca hızlı ve kolay bir şekilde erişmekse elbette ki daha iyidir.

    Bu kitap bilincin değişen hallerini, alışık olunmayan enerji fenomenlerini anlamanıza yardımcı olması için kaleme alınmıştır. Yaşanan dönüşümün beraberinde deneyimlenen duygusal çalkantılar, kafa karışıklığı ve artan duyarlılık gibi sıkıntı veren durumlarla başa çıkmanız için beceriler sunmakta; genelde akıl sağlığı konuları olarak nitelendirilecek hallere farklı ve yapıcı bir bakış açısıyla yaklaşmaktadır.

    Bizler kazandığımız bu yeni farkındalığı hayatımıza bütünlük halinde dahil edebilmek için yaşam tarzımız ve inançlarımızda ne tür değişikler yapmamız gerektiğini araştırıyoruz. Amacımız ise sevgiyi, aydınlığı ve bu yeni sezgisel yetenekleri tamamen içselleştirebilmek.

Işığa Giden Dönüşüm Yolculuğu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.