sadsad x
asdasd

İşi Ustasından Öğrenin

Kronik Kitap

Frank Arnold

75,00 TL
45,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
30,00 TL
İşi Ustasından Öğrenin Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786257631259
Kapak: Ciltsiz
Frank Arnold
Frank Arnold
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İşi Ustasından Öğrenin Kısa Özet

  *Bu kitap, yönetimin bilgilendirici bir sunumudur. Dünyaya yön veren isimlerden yönetimi öğrenmenin pragmatik yaklaşımı, kitabı hem gelecek vaat eden hem de deneyimli yöneticiler için son derece değerli bir çalışma hâline getiriyor.*
  ? Dr. Helmut O. Maucher, Nestlé Yönetim Kurulu Onursal Başkanı

  Dünyayı Değiştiren İsimlerden Başarının Püf Noktaları…

  Hangi hedeflerin peşinden koşarsanız koşun, hangi toplumsal alanda etkili olmak isterseniz isteyin, yönetim bilgisine ihtiyacınız olacaktır. Sanat, müzik, kültür, spor, sağlık, askerlik, bilim, siyaset ve elbette iş dünyası. Her alan farklı bir uzmanlık bilgisi gerektirir ama yönetim bilgisi her yerde aynıdır.

  Uzmanlık alanınızın ne olduğu, kimi tanıdığınız veya ne kadar eğitimli olduğunuz önemli değil. Güçlü yönetim becerileriniz varsa başarılı olursunuz.

  Çok farklı alanlarda başarıya ulaşmış kişiler -çoğu kez kendileri bile farkında olmadan- bu bilgiyi kullandı. Einstein’dan Stephen Hawking’e, Coco Chanel’den Bill Gates’e, Michelangelo’dan Madonna’ya, Barack Obama’dan Steve Jobs’a, Pablo Picasso’dan Napoleon’a hepsinin ortak noktası neydi? Mükemmel yönetim becerileri.

  Eserleri dünyada ses getiren liderlik uzmanı Frank Arnold, zirveye ulaşmak için kullandıkları belirli yönetim becerilerini ele almak için iş alanından spora, politikadan popüler kültüre kadar çeşitli alanlardan 64 ismi bir araya getiriyor. *Yılın En İyi Kitabı* seçilen İşi Ustasından Öğrenin, dünyaya yön veren isimlerin deneyimlerini ve meslek sırlarını başarıya bir adım daha yaklaşmak için mercek altına alıyor. Etkili yönetimi kolay anlaşılır ve her şeyden önce uygulanabilir kılarak eğlenceli bir üslupla aktarırken yönetimin büyüleyici dünyasını aralıyor.

  Bu örnekler, yönetim bilgisini başarıyla uygulayarak hedefinize ulaşmanıza yardım edecek. Kitapta bahsi geçen unsurları hiç taviz vermeden uygularsanız son derece etkili, son derece etkin -ve büyük ihtimalle son derece başarılı- olacaksınız.

İşi Ustasından Öğrenin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.