İsa’yla Birlikte Yürüdüler

Onur Kitap

Dolores Cannon

310,00 TL
207,70 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
102,30 TL
İsa’yla Birlikte Yürüdüler Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9786052141908
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Dolores Cannon
Dolores Cannon
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İsa’yla Birlikte Yürüdüler Kısa Özet

  Dolores Cannon, danışanlarıyla yaptığı çalışmalarda periyodik olarak tarihi karakterler ve olaylarla karşılaşan bir geçmiş-yaşam regresyon terapistidir. İsa’yla Birlikte Yürüdüler adlı kitabında, iki danışanının geçmiş yaşamlarında İsa ile Filistin’deki misyonu sırasında nasıl tanıştıklarını anlatıyor.

  İçeriği oldukça duygulandırıcı olan bu kitap, İsa’nın varlığını ve insanlar üzerindeki etkisini somut olarak deneyimlemenin yanı sıra ayrıca onun faaliyetleri, yolculukları, yaptığı şifalar ve kişisel konuşmaları hakkında da etkili anlatımlar sunuyor. Bu İncil’de bulamayacağınız bir bilgidir. Kudüs’teki Tapınak’taki sahneleri, evlere ve cüzzamlıların kolonilerine yaptığı ziyaretlerini, çarmıha gerilmesine yol açan siyasi entrikaları ve ayrıca onunla tanışmış olanların kişisel duygularını da içeriyor. Bu, doğrudan İsa’nın zamanından, duygu tonları derin ve yoğun içerikli, olayların gerçekte nasıl olduğuna dair fikir veren, içlerinden birinin görüşüdür.

  İsa’yla Birlikte Yürüdüler kitabı, Gateway Yayıncılık’ın en çok satan kitaplarından biri olan İsa ve Esseniler’de verilen zengin bilgiye katkıda bulunmaktadır. Her iki kitap da, İsa’nın taşıdığı sevgi dolu gücün derin duygusunu yansıtır. Uyanış ve değişim için sıkıntılı zamanlarda görev yapmış, yaşamış ve kendini adamış biri olarak, onun imajını tanımak ve ona sıcaklık duymak için Hristiyan olmanız gerekmez.

  Dolores Cannon’un ‘‘uzak hafıza’’ araştırması, tarihin o aydınlanmış çağındaki önemli karakterlere ve zamanlara ilişkin şaşırtıcı ve derin gerçeklikle, anlayışımıza yeni bir boyut katıyor.

 • 2. Hamur

İsa’yla Birlikte Yürüdüler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.