125,00 TL
81,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
43,75 TL
İş Okulu Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kitapları
Sayfa Sayısı: 175
ISBN: 9786051060057
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 905 adet satılmıştır.
Robert T. Kiyosaki
Robert T. Kiyosaki
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İş Okulu Kısa Özet

  Rohert T. Kiyosaki kırk yedi yasında emekli olduktan sonra mali özgürlüğe kavuşmak üzerine yazdığı, çoksatanlar listesine giren Zengin Baha Yoksul Baha seri kitaplarına imza attı. CASHFLOW® Teknolojileri Ortaklığının kurucu ortaklarından olan Kiyosaki aynı zamanda multi-milyoner yatırımcı, iş sahihi, eğitimci ve konuşmacıdır.

  Çoksatanlar arasına «iren bu kitapta Robert T. Kiyosaki (para kazanmanın ötesinde bir is olan) pazarlama ağı is alanının sekiz "gizli" değerini güncelleyip genişletiyor. Robert, pazarlama ağı kurma işinin servet edinmenin devrimci bir yolu olduğunu, herkese servet edinme olanağı tanıdığını, kararlı ve azimli olan herkese açık olduğunu açıklıyor. "Servetimi pazarlama ağı işinden ekle etmediğim için bu i.ş alanına biraz. daha nesnel gözle bakabiliyorum. Bu kitap pazarlama ağı işinin gerçek değeri olarak gördüğüm noktaları anlatıyor. Salt çok para kazanma potansiyelinin ötesinde bir değer bu. Sonunda yüreği olan ve insanlara değer veren bir iş alanı buldum.

  -Robert T. Kiyosaki

  Sharon L. Lechter, yeminli mali müşavir ve aynı zamanda mali özgürlüğe kavuşmak üzerine yazılan çoksatanlar listesine giren Zengin Baha Yoksul Baha seri kitaplarının ortak, yazarıdır. Cashflow  Teknolojileri Ortaklığının üst düzey yöneticisi ve kumcu ortaklarındandır. Sıkı bir hayırsever olan Lechter ayrıca çocuklara daha iyi eğitim verilmesi konusunda yoğun çalışmalar yürüten bir eylemcidir.

   

   

 • 2. Hamur

İş Okulu Hakkında Yorumlar