sadsad x
asdasd
50,00 TL
37,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
12,50 TL
IQ Şekil Yeteneği Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9789755400815
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Mehmet Şekercioğlu
Mehmet Şekercioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • IQ Şekil Yeteneği Kısa Özet

  IQ Şekil Yeteneği sadece sınavlara gireceklere yardımcı olma amacıyla hazırlanmamıştır. Zekanızı geliştirici, heyecan verici, ilginç olacağı kadar evinizde her yaşta okuyucunun zevkle başvurabileceği bir kaynak olma özelliğini taşımaktadır.

  Bu çalışmada özellikle konusunda uzman yabancı yazarların son kaynakları göz önüne alınmıştır. Her test 25 soru olup, toplam 12 bölümde 300 soru bulunmaktadır. Bölümlerde ki soru sıralamalarında kolay zor ayırımı yapılmamış olup, çalışmada farklı türden sorular olmasına özen gösterilmiştir.

  Bundan sonraki hazırlanmakta olan çalışmalarımız için sizlerin önerilerini bekliyoruz. Size siparis@platformkitap.com email adresimiz kadar yakınız.

  Özellikle her yaşta bulunan insanın beyin hücrelerinin daima ayakta kalabilmesi için beyin jimnastiği yapması gerektiğini unutmayalım. Elinizdeki bu çalışma da size beyin jimnastiği yaptırma özelliği de bulunmaktadır.

  Bu konulara olan ilginizin her zaman taze kalmasını, hayatınız boyunca bilgilerinizi insanlığın iyiliği ve mutluluğu için kullanmanızı umuyoruz. En iyi dileklerimizle.

 • 2. Hamur

IQ Şekil Yeteneği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.