sadsad x
asdasd
29,00 TL
22,33 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
6,67 TL
İnsanları Etkileme Yolları Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 448
ISBN: 9789755333205
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2001
Robert B. Cialdini
Robert B. Cialdini
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İnsanları Etkileme Yolları Kısa Özet

    Bu kitap ABD´de en çok satan kitaplar listesindedir. Bu bilgi kitap hakkındaki düşüncelerinizi nasıl etkiler? Eğer bir an için, kendini kanıtlamış, popüler bir kitapla ilgilendiğinizi düşünürsek, kendinizi -bu kitapta toplumsal kanıt adı verilen- çok güçlü bir etkileme alanı içinde bulacaktınız.

    Robert B. Cialdini, harika bir yazar ve zeki bir araştırmacı olarak yeteneklerini bir kez daha birleştirmiş. Kitapta insan davranışını yöneten çok güçlü altı temel psikoloji ilkesi, çok değişik ve ilginç kanıtlarla tartışılmaktadır: karşılıklılık, tutarlılık, toplumsal kanıt, sevgi, otorite ve kıtlık.

    İnsan Etkileme Yolları psikoloji, yönetim, pazarlama, satış ve ikna (etkileme) alanlarında öğrenciler için ideal bir yardımcı, insanları etkileme yollarıyla ilgilenenler için de şahane bir kaynaktır. Kitap, etkileme ilkelerine ek olarak gereksiz, yersiz ve tuzak niteliğindeki etkileme girişimlerine karşı nasıl direnilebileceğini gösteren savunma bölümlerini de içermektedir. Özetle kitabın aynası okuyucuya verdiği doyumdur. Bunun için de onu okuyanlara sormak yeterlidir.

  • 2. Hamur

İnsanları Etkileme Yolları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.