sadsad x
asdasd
200,00 TL
160,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
40,00 TL
İnsan Hakları Hakkında Bilgiler
Türü: Hukuk Üzerine Kitaplar
Sayfa Sayısı: 401
ISBN: 9786055010867
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Anıl Çeçen
Anıl Çeçen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İnsan Hakları Kısa Özet

  İnsan hakları konusunda yazılan bu kitap değişik açılardan yaklaşımlarda bulunarak, konuya bir açıklık getirmek ve sorunu her türlü ayırımın ötesinde, bir bütünsellik içinde ortaya koymak amacıyla hazırlanmıştır.

  İlk bölümde insan haklarının boyutları genel anlamda ele alınmış ve işlenmiştir. Bu yapılırken, soruna bir genel çerçeve çizilmeye çalışılmıştır.

  Kitapta, insan haklarının boyutları genel anlamda ele alınmış ve işlenmiş, bu yapılırken, soruna bir çerçeve çizilmeye çalışılmıştır. Ayrıca, demokrasi ve insan hakları ilişkisi, insan haklarının siyasal boyutu, devlet ve insan hakları ilişkisi, ekonomiyle insan haklarının bağlantısı, kültürün insan hakları üzerindeki etkisi ve daha bir çok diğer ilgili konular ele alınmıştır.

  İnsan hakları konusunda temel bir kaynak teşkil edecek bu kitap, okuyucuya insan hakları konusuna çok boyutlu bakması adına bir ışık tutacaktır.

  Bu eserde teknolojik, ekonomik ve siyasal gelişmeler sonucunda kazanılmış haklarını kaybetme aşamasına geldiği bugün, insan hakları üzerine kapsayıcı bir değerlendirme yapılmıştır. Böylece, daha bilinçli bir hukuk duruşunun sergilenmesine dayanak noktası oluşturarak katkı sağlanması hedeflenmiştir.

  Astana Yayınları Tanınmış Uluslararası bir Akademik Yayınevidir.

 • 2. Hamur

İnsan Hakları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.