sadsad x
asdasd

İnşaatçıların Coğrafyası

Tarih Vakfı Yurt Yayınları

Kolektif

320,00 TL
240,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
80,00 TL
İnşaatçıların Coğrafyası Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 372
ISBN: 9789758813605
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2011
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İnşaatçıların Coğrafyası Kısa Özet

    Türkiye Müteahhitler Birliği tarafından Tarih Vakfı ile birlikte gerçekleştirilen kapsamlı bir araştırmayı takiben 2006 yılında yayınlanmış olan “İnşaatçıların Tarihi, Türkiye’de Müteahhitlik Hizmetlerinin Gelişimi ve Türkiye Müteahhitler Birliği” başlıklı kitap daha çok yurt içi müteahhitlik hizmetlerinin geçmişine yapılan bir yolculuktu. Amacımız zamana uzağı gören gözlerle bakmak ve yarattığı birikimleri geleceğe aktarmaktı.

    Elinizdeki kitap yine Tarih Vakfı ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdiğimiz çok kapsamlı bir araştırma sonucundahazırlandı. “İnşaatçıların Coğrafyası, Türk İnşaat Sektörünün Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Serüveni” adlı bu çalışmada zamanın yanı sıra mekana da 360 derece yaklaşımıyla uzağı görerek; faaliyette bulunduğumuz ülkelere, firmalarımıza ve oralarda yaptığımız işlere derinlemesine nüfuz ederek bakılmaya çalışıldı.

    Bu kitapta 2010 sonu itibariyle dünyanın 83 ülkesine yayılmış olan Türk inşaatçıların yurtdışına nasıl adım attıklarının, pazarlarının, projelerinin, bilgi ve becerilerinin, uluslararası pazarda iş yapma biçimlerinin hangi iç ve dış etkenler altında nasıl bir değişim geçirdiğinin öyküsünü bulacaksınız. Libya çöllerinden Rusya steplerine, Orta Asya, Avrupa, Amerika kıtalarından Afrika’nın derinliklerine nasıl doludizgin uzandıklarının ve tüm bunların 38 yıl gibi bir süreye nasıl sığabildiğinin heyecan ve gurur verici serüveni ile tanışacaksınız.

  • 2. Hamur

İnşaatçıların Coğrafyası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.