İlk Çizgi Romanım: Yeni Bir Arkadaş

Desen Yayınları

Mathieu Grousson

75,00 TL
57,75 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
17,25 TL
İlk Çizgi Romanım: Yeni Bir Arkadaş Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 9786259962641
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 48 adet satılmıştır.
Mathieu Grousson
Mathieu Grousson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İlk Çizgi Romanım: Yeni Bir Arkadaş Kısa Özet

  Çocuklar çizgi romanın renkli dünyasıyla tanışıyor...

  Okumayı söken çocukları bir adım ileriye götürüp çizgili hikâyeler ile buluşturmak için hazırlanan “İlk Çizgi Romanım” serisi, çizgi roman sanatını eğlenceli bir eğitim aracı olarak kullanarak küçük yaştan geleceğin çizgi severlerini yetiştirmeyi hedefliyor.

  Çizgi romanı okul sıralarına taşıyarak çocuklara öncelikle türün ABC`sini öğretmekten başlayan bu özel koleksiyon, kitapların giriş bölümünde paylaştığı yönergeler aracılığıyla, bir çizgi romanın nasıl “doğru” okunması gerektiğine yönelik hap bilgiler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda panel, balon, yansıma sözcükler gibi çizgi romanı oluşturan temel unsurları da açıklıyor. Kitaplarda yer alan sözlük, bilmece ve oyun bölümleri ise ayrıca etkin ve etkileşimli bir okuma deneyimi yaşatıyor.

  Çizgi severlerin dokuzuncu sanat kültürünü ve geleneğini gelecek kuşaklara aktarabilmeleri adına önemli bir görev üstlenen “İlk Çizgi Romanım” serisi, Desen tarafından yayımlanacak yeni kitaplarla seçkisini zenginleştirecek.  

  Okulun yenisi olmak...

  Dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilere kucak açan Birlikte Yaşam Okulu`nda her gün ayrı bir maceradır.

  “İlk Çizgi Romanım” serisinin Yeni Bir Arkadaş isimli kitabında, Birlikte Yaşam Okulu`na Mehmet isminde yeni bir öğrenci gelir. Büyük bir şehirden kasabaya taşınan Mehmet için okulun ilk günü sürprizlerle geçer. Ders sırasında bir anda içeri ayı girer, tavşanlar ortalıkta koşturur, papağan espri yapar... Sıra sebze ekmeye geldiğinde daha önce hiç böyle bir şey yapmadığı için Mehmet biraz çekinir. Ama arkadaşlarının yardımı ve cesaretlendirmesiyle işin hakkını verir. Dahası, ilk günden iki sorun çözerek hem arkadaşlarının hem de öğretmeninin takdirini kazanır.

 • 2. Hamur

İlk Çizgi Romanım: Yeni Bir Arkadaş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.