İleri Seviye Numeroloji

Pika Yayınevi

Melis Aygen

370,00 TL
262,70 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
107,30 TL
İleri Seviye Numeroloji Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 568
ISBN: 9786057369048
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 116 adet satılmıştır.
Melis Aygen
Melis Aygen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İleri Seviye Numeroloji Kısa Özet

  Numerolog Melis Aygen’in kapsamlı bir rehber olarak kaleme aldığı Numeroloji Kitabı’ndan sonra adeta bir yaşam kılavuzu niteliğindeki İleri Seviye Numeroloji, sayıları keşfedeceğiniz heyecanlı yolculuğu başka bir rotaya taşıyor

  Numeroloji teorisinin yine isim, göbek isim ve soy isimle birlikte doğum tarihiyle yayılan titreşimlerini bir adım daha öteye götürerek daha derine iniyor. Evrensel ve kişisel gün, ay, yıl numaralarınızı öğrenerek yaşamınızın döngülerine hâkim olacak; ifade düzlemlerinizle harflerin hayatınızı nasıl etkilediğini fark edecek; meydan okuma ve zirve numaralarınızın desteğinde seçimlerinizi yaparken hayat boyu başvuracağınız bir rehber daha edineceksiniz.

  Hem anlaşılması hem de uygulaması son derece kolay anlatımıyla, adım adım sonuca götüren bir çalışma kılavuzu şeklinde tasarlanan İleri Seviye Numeroloji, sayıların ve harflerin tılsımıyla yaşamınızın farklı alanlarını aydınlatacağınız ve hayat döngülerinizin hassasiyetinin farkına varacağınız önemli bir destekçiniz olacak.

  Altıncı yüzyıldan bu yana varlığını sürdüren kadim sayı ilmi numeroloji aynı zamanda sanattır, siz de en nadide sanatçısınız. O geniş tuvalinize en hoş renklerinizle içinizdeki sanatınızı yansıtın!

 • 2. Hamur

İleri Seviye Numeroloji Hakkında Yorumlar