210,00 TL
161,70 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
48,30 TL
İlahi Rehberlik Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9789756793190
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2019
satis-icon
Satış Rakamları 111 adet satılmıştır.
Doreen Virtue
Doreen Virtue
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İlahi Rehberlik Kısa Özet

  Ünlü yazar ve psikoterapist Doreen Virtue bu son çok-satan kitabında ilahi alemle nasıl iletişim kurup, yaşamımızın her alanında son derece önemli, yararlı ve bilgelik dolu bir rehberlik alabileceğimizi; gerçek rehberliği ego`nun sahte rehberliğinden nasıl ayırt edebileceğimizi; ilahi iletişim kanallarımızı nasıl temizleyebileceğimizi; ilahi iletişim tarzımızı nasıl keşfedebileceğimizi; duru görü, duru işiti, duru sezi ve duru biliş yeteneklerimizi nasıl geliştirebileceğimizi son derece etkili yöntemler ve örnekler vererek anlatıyor.

  "İlahi Rehberlik birçok nedenden ötürü dikkate değer. Doreen Virtue hepimize harikalar sunmaya muktedir. O bize zihnimizin, yüreğimizin ve ruhumuzun bekçisi olduğunu hatırlatıyor ve bu kapıyı açıp yüreğimizi ve ruhumuzu Tanrı`dan ve meleklerden gelen yaşamsal mesajları alabilecek şekilde özgürleştirmemizi sağlayacak çok önemli bilgiler veriyor."
  -Nick Bunick-

  "Seminerlerime katılan kişilere öğrettiğim tüm yöntemler bu kitapta yer almaktadır. Bu yöntemler binlerce seminer katılımcısının ilahi mesajlar almasını başarıyla sağlamıştır. Tıpkı seminerlerim gibi, bu kitap da her inançtan insanlar içindir, çünkü Tanrı herkese mesajlar ve melekler yollar."

 • 1. Hamur

İlahi Rehberlik Hakkında Yorumlar